VersloSavaite.lt   
2010 05 26, 10:36
„M-1 Plius“ kūdikių lenktynės – pirmą kartą Kaune

Prekybos ir laisvalaikio centrui „Mega“ teko labai atsakinga užduotis – paruošti penkių metrų trasą pirmosioms kūdikių lenktynėms Kaune. Jau vienuolika metų radijo stoties „M-1 Plius“ organizuojamas renginys iki šiol vykdavo  tik Vilniuje.

 

Vaikų gynimo dienos proga, Gegužės 29–ąją, 12 val. į aikštelę prie „Megos“ akvariumo rinksis mažieji sportininkai, lydimi gausių palaikymo komandų.

 

„M-1 Plius“ programų direktorius Tomas Ramašauskas sakė, kad į Kauną kūdikių lenktynes atsiviliojo patys dalyviai: „Nebe pirmus metus sulaukiame mažylius auginančių tėvelių klausimų, kodėl tokios lenktynės neorganizuojamos kituose miestuose. Taigi šiemet pasiryžome plėstis ir surengti lenktynes ne tik Vilniuje, bet ir Kaune“, – sakė T. Ramašauskas.

 

Iš viso į kūdikių lenktynes užregistruota daugiau nei 150 mažylių, apie 50 iš jų rungsis „Megos“ trasoje. „Įdomu tai, kad Kaune dalyvauti norėjo ne tik kauniečiai, bet ir Kaišiadorių, Jurbarko, Marijampolės gyventojai. Buvo ir keletas vilniečių, kurie norėjo rungtis ne Vilniuje, o Kaune“, – pasakojo T. Ramašauskas.

 

Gerą nuotaiką ir sąžiningą kovą lenktynių dieną užtikrins renginio vedėjai – „Keistuolių“ teatro aktoriai Aldona Vilutytė ir Vaidotas Žitkus. Mažyliai rungsis ne tik dėl sportinio intereso, bet ir dėl naudingų prizų – „Rimi“ dovanų čekių, sauskelnių „Mambo“, kūdikių maistelio „Lilupa“. Prizų nelaimėjusieji nusiminti neturėtų – visą savaitgalį Vaikų gynimo dienos proga „Mega“ žada patrauklias nuolaidas vaikiškoms prekėms.

 

„Mažiesiems prekybos ir laisvalaikio centro lankytojams ir jų tėveliams skiriame ypatingą dėmesį: organizuojame „Mamyčių akademiją“, Kalėdų, Velykų šventes, piešinių konkursus, įvairius kitus renginius. Labai džiaugiamės galėdami pakviesti šeimas ir į kūdikių lenktynes – jei ne dalyvauti, tai bent pažiūrėti, pabūti smagioje kompanijoje“, – sakė „Megą“ valdančios bendrovės „Baltic Red“ rinkodaros vadovė Rasa Vyšniauskienė.

 

Tai yra bendrovės pranešimas spaudai. Pranešimų spaudai turinio Verslosavaite.lt neredaguoja. Už pranešimo turinį atsako jį paskelbusi bendrovė. Savo bendrovės pranešimus siųskite el. paštu This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it .

 

Verslosavaite.lt

 

  
 

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama