TOP promo
 

reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2010 04 30, 11:43
„INFOBALT“ pristatys Lietuvą Kanadoje ir JAV

Siekdama pristatyti Lietuvos IT verslą ir šalies pasiekimus šioje srityje, užmegzti bendradarbiavimą, „INFOBALT“ asociacijos delegacija pirmadienį pradės vizitą Kanadoje ir Jungtinėse Valstijose.

 

Kartu su asociacijos delegacija konferencijose ir pristatymuose dalyvaus ir šalies Vyriausybės atstovai – užsienio reikalų, ūkio ministrai Audronius Ažubalis ir Dainius Kreivys, Premjeras Andrius Kubilius.

 

„Tai – pirmasis oficialus asociacijos vizitas į Kanadą. JAV lankysimės antrą kartą, tačiau šįkart vizito mastai bus gerokai didesni – dalyvausime JAV ir Baltijos šalių forumuose Vašingtone ir Silicio slėnyje. Beje, pernykščio mūsų narių apsilankymo JAV metu pavyko pasiekti, kad šių forumų tema šiais metais būtų aukštosios, informacinės technologijos“, – teigė „INFOBALT“ vykdantysis direktorius Edmundas Žvirblis.

 

Anot jo, Lietuva Šiaurės Amerikos IT rinkos atstovams įdomi kaip tramplinas į Rytus ir kaip šalis, kurios įgyvendinti bankiniai, e. valdžios sprendimai, tokie kaip elektroninis pajamų deklaravimas, yra labiau pažengę nei pas juos pačius.

 

„Mezgasi kalbos apie bendras įmones plėsti veiklai Rusijoje, Kazachstane, net Skandinavijoje, – pasakojo E. Žvirblis. – Be to, kanadiečiai ir amerikiečiai patys aktyviai padėjo pasiruošti, kad mūsų pristatymai būtų kuo patrauklesni jų verslo atstovams“.

 

„INFOBALT“ pristatys Lietuvą kaip šalį, turinčią specialistų, bendrovių, kurios pasižymi kūrybiškumu, gali pasiūlyti pridėtinę vertę, kurdamos informacines sistemas, IT sprendimus. Bus akcentuojama „Barclays“, CSC, „No Magic“, „Strategic Staffing Solutions“, „Moog Medical Devices“ veikla Lietuvoje. Šių kompanijų atstovai yra pakviesti renginiuose pristatyti savo sėkmės istorijas mūsų šalyje.

 

Forumuose bei konferencijose dalyvaus „CID Baltic“, „GetJar Baltic“„Baltijos informacinės sistemos“, ERP, „Critical Security“, „Inta“, „Affecto Lietuva“, „Etronika“ bei kitos Lietuvos IT įmonės.

 

Tai yra bendrovės pranešimas spaudai. Pranešimų spaudai turinio Verslosavaite.lt neredaguoja. Už pranešimo turinį atsako jį paskelbusi bendrovė. Savo bendrovės pranešimus siųskite el. paštu This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it .

 

Verslosavaite.lt

 

  
 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

K2 zodz grand

apklausa

Ar šią vasarą atostogavote?
 
Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama