VersloSavaite.lt   
2010 04 20, 10:50
„INFOBALT“ dairosi galimybių Baltarusijos IRT rinkoje

Siekdama geriau susipažinti su Baltarusijos informacinių ir ryšių technologijų (IRT) rinka, asociacijos „INFOBALT“ narių delegacija šiandien pradeda keturių dienų vizitą Baltarusijoje.

 

Jo metu Lietuvos IRT ekspertai susitiks su Baltarusijos Mokslo – technologijų asociacijos „INFOPARK“ valdyba bei nariais ir dalyvaus informacinių technologijų parodoje „Tibo 2010“.

 

„Pagrindinė vizito užduotis – iš arčiau susipažinti su Baltarusijos IRT rinkos galimybėmis bei užmegzti verslo, bendradarbiavimo ryšius ne tik su vietinėmis įmonėmis, bet ir valstybinėmis organizacijomis,“ – teigė „INFOBALT“ vykdantysis direktorius Edmundas Žvirblis.

 

„INFOBALT“ delegacijos atstovai per vizitą taip pat pristatys savo patirtį, sukauptą vykdant įvairius IT projektus tiek Lietuvoje, tiek kitose valstybėse. Vizito metu bus siekiama aptarti ir galimą „INFOBALT“ pagalbą „INFOPARK“ asociacijai ES Rytų partnerystės programos ribose.

 

Tai yra bendrovės pranešimas spaudai. Pranešimų spaudai turinio Verslosavaite.lt neredaguoja. Už pranešimo turinį atsako jį paskelbusi bendrovė. Savo bendrovės pranešimus siųskite el. paštu This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it .

 

Verslosavaite.lt

 

  
 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar šią vasarą atostogavote?
 
Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama