VersloSavaite.lt   
2021 10 05, 10:01
„Iki“ darbuotojams – didesni atlyginimai

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Nuo spalio mėnesio prekybos tinklas „Iki“ didina darbuotojų atlyginimus. Edita Jakučionytė-Lukšė, prekybos tinklą „Iki“ valdančios UAB „Palink“ personalo departamento direktorė, sako, kad padidintas algas gaus daugiau kaip 5000 prekybos tinklo darbuotojų.

 

„Darbuotojai ir jų darbo sąlygų gerinimas yra mūsų įmonės prioritetas. Pastarieji metai prekybos sektoriaus darbuotojams buvo itin sudėtingi. Norime, kad jie jaustųsi įvertinti už pastangas, todėl priėmėme sprendimą didinti atlyginimus. Per ateinančius metus UAB „Palink“ į darbo užmokesčio didinimą investuos daugiau kaip 5 milijonus eurų“, – sako E. Jakučionytė-Lukšė.

 

Personalo departamento direktorės teigimu, prekybos tinklo darbuotojų atlyginimai priklausomai nuo atsakomybių kils apie 4–18 proc. Atlyginimai bus didinami prekybiniuose, gamybiniuose, logistikos padaliniuose dirbantiems žmonėms.  Iš viso atlyginimai bus pakelti daugiau kaip 5000 darbuotojų.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama