VersloSavaite.lt   
2014 10 31, 11:32
IBM ir „Twitter“ sukirto rankomis

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
IBM ir „Twitter“ paskelbė apie istorinę partnerystę, kuri įmonėms ir organizacijoms padės geriau suprasti savo klientų poreikius ir  tendencijas rinkose.

 

Susitarimas leis jungti „Twitter“ duomenis su IBM debesų analitikos įrankiais, klientų komunikavimo platformomis ir konsultacinėmis paslaugomis.

reklama

 

„Ši partnerystė, kuri  remiasi IBM inovatyvia debesų analitikos platforma, padės klientams praturtinti verslo sprendimus visiškai naujos klasės duomenimis. „Twitter“ suteikia naują galingą objektyvą, per kurį galima stebėti pasaulį. Tai ir platforma šimtams milijonų vartotojų ir verslo specialistų, ir tendencijų sintezės priemonė“, – sakė Ginni Rometty, IBM valdybos pirmininkė ir prezidentė.

 

„Twitter“ duomenų integracija su IBM analitiniais sprendimais. IBM planuoja pateikti „Twitter“ duomenis kaip pasirenkamą debesų kompiuterijos paslaugų dalį. Duomenys gali būti naudojami kartu su „Watson Analytics“ paslauga, kuri pasižymi intuityvia vizualizacija ir tikslaus prognozavimo galimybėmis, ar su duomenų valymo įrankiais, kurie leidžia kūrėjams į programas diegti duomenų paslaugas.

 

Verslininkai ir programinės įrangos kūrėjai taip pat galės integruoti „Twitter“ duomenis į naujas debesų kompiuterijos paslaugas, kuriamas ant IBM „Watson Developer Cloud“ ar IBM „Bluemix“ platformų.

 

IBM ir „Twitter“ pristatys kelias aplikacijas, padėsiančias pagerinti verslo sprendimus. Pavyzdžiui, bendra programėlė leis integruoti „Twitter“ duomenis su IBM „ExperienceOne“ klientų įsitraukimo vertinimo sprendimais, todėl pardavimų, rinkodaros ir klientų aptarnavimo specialistai galės tiksliau įvertinti klientų nuotaikas ir elgesį.

 

IBM paslaugų teikimo specialistai galės naudoti „Twitter" duomenis ir jų pagalba konsultavimo paslaugoms sukurti daugiau vertės. Be to, IBM ir „Twitter“ bendradarbiaus kurdamos unikalius sprendimus specifinėms verslo šakoms, pavyzdžiui, bankininkystės, vartojimo prekių, mažmeninės prekybos, kelionių organizavimo ar logistikos srityse. Konsultacijas teiks dešimtys tūkstančių IBM verslo konsultantų ir aplikacijų taikymo specialistų.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: