VersloSavaite.lt   
2023 05 08, 10:37
„Goodyear“ pristatė „UltraGrip Performance 3“

Image
Foto
„Goodyear“ ketina pristatyti naujos kartos populiarių žieminių padangų „UltraGrip“ asortimentą - „UltraGrip Performance 3“. Naujoviškas gaminys žengia žingsnį į priekį pagal našumą ir rinkos poreikių tenkinimą, skelbiama pranešime žiniasklaidai.

 

Augant tendencijai irnktis didesnes ir galingesnes transporto priemones, pavyzdžiui, visureigius ir elektromobilius, vartotojų paklausa pakrypo link aukščiausios klasės padangų, kurios pasižymi geromis eksploatacinėmis savybėmis ir efektyvumu.

 

Naujoji „UltraGrip Performance 3“ sumažina žieminių padangų portfelio sudėtingumą. Ši padanga rinkoje pasirodo kaip „UltraGrip 9+“ ir „UltraGrip Performance+“ įpėdinė. Iki 2023 m. rugsėjo mėn. ją bus galima įsigyti išsamioje 94 dydžių nuo 14 iki 21 colio padangų linijoje, kad ji tiktų įvairesniems lengviesiems automobiliams, ji suderinama su vidaus degimo varikliais, elektra varomomis ir hibridinėmis transporto priemonėmis.

 

„Goodyear“ užsakymu „Buzzback“ 1 atliktas vartotojų tyrimas parodė, kad svarbiausias žieminių padangų privalumas yra jų gebėjimas gerai važiuoti visomis žiemos sąlygomis - sniegu, šlapiais ir sausais keliais. Tai paskatino „Goodyear“ sukurti universalią padangą su dar labiau subalansuotomis žieminėmis savybėmis nei jau apdovanota pirmtakė.

 

Verslosavaite.lt