VersloSavaite.lt   
2022 10 24, 19:17
Geriausios sofos pirkimo gidas: į ką naudinga ir svarbu atsižvelgti?

Image
Foto
Niekas neleis sumeluoti, kad sofa yra vienas iš populiariausių, plačiausiai naudojamų ir patogiausių baldų. Tai minkštas baldas, kuris suteikia patogią ir jaukią vietą sėdėti, o kartais ir miegoti. Sofų galima rasti įvairiausių: vienos mažos ir kompaktiškos, kitos erdvios ir aprūpintos miegojimo funkcija.

 

Ką jau kalbėti apie skirtingus tipus, formas, dydžius bei dizainus. Iš tiesų, platus sofų pasirinkimas tikrai gali susukti galvą. Kaip rasti tą vienintelę, geriausią sofą, kuri ne tik puikiai derės prie namų stiliaus, bus mėgiamos spalvos, bet ir ta, kuri bus pagaminta iš ilgą naudojamą atlaikančios medžiagos?

 

Siekiant rasti būtent tokią sofą, labai svarbu prieš įsigyjant atsižvelgti į kelis, labai svarbius dalykus. Patarimus, kurie padės pasirinkti tinkamiausią ir geriausią sofą pateiksime šiame straipsnyje. Tikime, kad atsižvelgus į juos, geriausią ir tinkamiausią sofą pavyks pasirinkti kur kas lengviau.

 

Tiksliai išsimatuokite erdvę

 

Nėra nieko blogiau už aklą sofos pirkimą. Parsivežus ar gavus sofą į namus, nustebinti gali tai, kad ji paprasčiausiai netilps pro duris. Dėl šios priežasties, prieš įsigyjant spintą labai svarbu tiksliai išsimatuoti erdvę, kurioje planuojate sofą statyti.

Taip pat, labai svarbu nepamiršti išsimatuoti ir durų pločio, kad būtumėte garantuoti, kad sofa pro jas tilps ir galės būti lengvai įnešama. Sofa turėtų būti tinkamo dydžio, kad per daug neužgožtų erdvės, netrukdytų praėjimams, langams, durims ir radiatoriams. Taip pat, ji neturėtų būti per didelė, kad netrukdytų naudotis ir kitais, kambaryje esančiais baldais.

 

Sofos tipas ir dydis

 

Sekantis dalykas, į kurį turėsite atsižvelgti - sofos tipas ir dydis. Nuo elegantiškų iki praktiškų modelių, sofos pasižymi skirtingais tipais ir dydžiais. Na, o tinkamo modelio pasirinkimas visiškai priklauso nuo jūsų turimų poreikių, norų bei kambario dydžio, kuriame stovės sofa. Maža sofa atrodys ne savo vietoje, jei bus pastatyta mažame kambaryje. Lygiai taip pat, didelė ir erdvi sofa įsprausta į mažą erdvę atrodys tikrai neproporcingai.

 

Dėl šios priežasties, būtina rasti erdvei ir poreikiams labiausiai tinkamą sofos dydį. Na, o dėka tikrai plataus ir įvairaus pasirinkimo, kiekvienas gali rasti sau tinkamiausią modelį. Galima rinktis dvivietes sofas, kurios puikiai tinka mažesnėms erdvėms ir suteikia tik dvi patogias vietas sėdėjimui.

 

Tuo tarpu, trivietės sofos bei keturviečiai modeliai puikiai tiks žmonėms, kurie ant sofos nori pilnai ištiesti kojas. Tokie modeliai yra tinkamesni didesniems arba vidutinio dydžio kambariams. Nepamirškite, kad puikiu pasirinkimu gali tapti ir sofos-lovos.

Jos dažniausiai yra didesnės, o taip pat, suteikia ir miegojimo funkciją, kadangi, yra išskleidžiamos. Tokia sofa taps puikiu pasirinkimu, jei ieškote universalaus ir praktiško baldo, kuris pasitarnautų ir kaip lova, netikėtai užklupus svečiams. Jei namuose neturite daug vietos, kompaktišku pasirinkimu gali tapti ir kampinės sofos. Jos suteikia dvi sėdėjimui skirtas erdves ir patogiai bei efektyviai išnaudoja kambario kampą.

 

Dizainas ir medžiaga

 

Siekiant išsirinkti pačią geriausią sofą savo namams, be abejo, reikėtų atsižvelgti ir į medžiagą, iš kurios sofa pagaminta, nepamirštant ir jos dizaino. Medžiagų, iš kurių gaminamos sofos galima rasti įvairiausių. Kasdieniam ir intensyviam naudojimui, geriausiai rinktis tokią sofą, kuri yra pagaminta iš patvarios ir lengvai valomos medžiagos.

 

Naudinga rinktis tokią sofos medžiagą, kuri pasižymi atsparumu dėmėms. Taip pat, geras pasirinkimas bus ir odinė sofa. Tiesa, natūralios odos sofos gali būti gana brangios. Tačiau, jos pasižymi ilgaamžiškumu ir klasikine, nesenstančia išvaizda. Medvilnė, tuo tarpu, pasižymi išskirtiniu universalumu, patogumu ir lengva priežiūra.

 

Galbūt dėl to, žmonės itin dažnai renkasi medvilne padengtas sofas. Šiomis dienomis, itin daug susidomėjimo sulaukia ir aksomo medžiaga padengtos sofos. Jos iš kitų išsiskiria elegantiška ir tikrai prabangia išvaizda. Tai švelnios ir malonios liesti sofos, tačiau, jas sunku prižiūrėti ir valyti.

 

Žinoma, naudinga pagalvoti ir apie dizainą. Jį reikėtų derinti prie bendro namų stiliaus, kitų kambaryje esančių baldų. Sofos gali pasižymėti moderniais, klasikiniais, originaliais dizainais. Jei norite, kad sofa susilietu su erdve niekada neapsiriksite pasirinkdami neutralių spalvų modelį. Tačiau, ieškantiems kažko išskirtinio, ryškiaspalvė sofa gali tapti pagrindiniu interjero akcentu.

 

Įvairios sofos internetu, už gerą kainą - Varle.lt internetinėje parduotuvėje. Čia rasite itin didelį jų pasirinkimą bei šaunias akcijas. Apsilankykite ir išsirinkite sau tinkamiausią!

 

20221024-01