Sportosavaite.lt   
2011 09 05, 16:00
„Eurobasket 2011“: Prognozės pirmadienio mačams

Image
Blatto vadovaujami rusai kovos dėl 1 vietos
Sportosavaite.lt kiekvieną čempionato varžybų dieną pateikia savo prognozes, kurios komandos, portalo redakcijos nuomone, yra dienos dvikovų favoritės.

 

Didžioji Britanija – Lenkija, A grupė

Dvikovos favoritai – lenkai. Lenkija, sensacingai įveikdama turkus, suteikė sau galimybę prasimušti į sekantį etapą. Tiesa, lenkai padovanojo šansą ir anglams – jei šiandien jie laimėtų, tuomet į antrą etapą gali patekti jie, lenkai arba turkai, priklausytų nuo matematinių skaičiavimų. Bet lenkai kovos iš paskutiniųjų, nes pergalė jiems – bilietas į Vilnių.

reklama

 

Ispanija – Turkija, A grupė

Dvikovos favoritai – ispanai. Turkai, matydami kaip vakar ispanai „nušlavė“ Lietuvą, vargiai gali tikėtis pergalės, o ispanai savo taškų antram etapui, jei patektų turkai – tikrai nešvaistys. Beje, turkai, net ir įveikę ispanus, lenkų pergalės prieš anglus atveju, važiuos namo. Kadangi turkai žais po lenkų, tad jie jau žinos, ar dar turi šansą ir tai gal būt įtakos jų kovą su ispanais.

 

Portugalija – Lietuva, A grupė

Dvikovos favoritai – lietuviai. Nors šios varžybos nė vienai ekipai nelemia nieko – portugalai po jų kraunasi daiktus, o lietuviai pergalės ar pralaimėjimo atveju lieka grupėje antri, vis dėl to, tikėtina, kad vakar sutriuškinti ispanų, lietuviai norės atsigauti psichologiškai.

 

Izraelis – Italija, B grupė

Dvikovos favoritai – italai. Šis mačas abiem komandom jau nelemia nieko – abi važiuoja namo. Tad belieka formalumas arba italai, kurie ilgai kalbėjo apie naujai išaugusią krepšinio kartą, norės laimėti ir parodyti, kad jiems nedaug trūko t.y. liko ketvirti stiprioje grupėje.

 

Latvija – Vokietija, B grupė

Dvikovos favoritai – vokiečiai. Dar vienos nieko nelemiančios rungtynės turnyrinės lentelės atžvilgiu – bet kuriuo atveju vokiečiai liks treti, o latviai važiuoja namo. Tiesa, latviams reikėtų bent vienos pergalės, kad neišvažiuoti „sausiems“, o vokiečiams psichologiškai būtų geriau įžengti į antrą etapą su pergale, o ne po trijų pralaimėjimų iš eilės.

 

Serbija – Prancūzija, B grupė

Dvikovos favoritai – prancūzai. Laukia įtempta dvikova dėl pirmos vietos B grupėje bei „auksinio“ įskaitinio taško antram etapui. Nors serbai parodė, kad ir be kelių lyderių jie gali žaisti pakankamai gerai, prancūzai kol kas atrodo niekam neįveikiami ir klausimas, ar serbai juos sustabdys.

 

Suomija – Juodkalnija, C grupė

Dvikovos favoritai – suomiai. Nors dvikova nieko nelemia – abi komandos važiuoja ryt namo, tačiau kylanti suomių žaidimo kreivė įrodė, jog į paskutinį traukinį įšokę suomiai norės užbaigti čempionatą pergale. Tuo tarpu, juodkalniečiai šiek tiek nusivylę savo situacija, kas pasimatė vakarykščiame mače su graikais, ir kažin, ar suras motyvacijos gerai sužaisti.

 

Graikija – Kroatija, C grupė

Dvikovos favoritai – graikai. Labai svarbus mačas abiem ekipoms. Laimėję graikai būtų pirmi arba antri, priklauso nuo Makedonijos, pralaimėję – gali net nepatekti į antrą etapą. Tuo tarpu kroatams pralaimėjimas reikštų kelionę namo, o pergalė patekimo dar irgi negarantuotų, jei pralaimi Makedonija bosniams, bet bent suteiktų šansą prasidėjus matematinius skaičiavimus.

 

Makedonija – Bosnija ir Hercegovina, C grupė

Dvikovos favoritai – makedonai. Dar viena išlikimo dvikova. Laimėje makedonai būtų turnyro lentelės viršuje, pralaimėję – gali ir nepatekti į antrą etapą. Trumpai tariant, jei kroatai ir bosniai laimi – net keturios ekipos turi po tris pergales.

 

Gruzija – Bulgarija, D grupė

Dvikovos favoritai – gruzinai. Pergalės atveju gruzinai iš karto patenka į antrą etapą, tačiau jei pralaimi – praleidžia į priekį bulgarus. Bet įtakos turės ir kita dvikova – ukrainiečių su belgais: jei laimi ukrainiečiai, tuomet pralaimėję gruzinai, laimėję bulgarai ir ukrainiečiai spręs patekimą matematikos pagalba.

 

Slovėnija – Rusija, D grupė

Dvikovos favoritai – rusai. Laukia įdomus mačas dėl pirmos vietos grupėje ir „auksinio“ taško antram etapui. Rusai su slovėnais yra apylygės komandos, tad laukia sunkios varžybos abiem ekipoms ir kova ir iki paskutinės sekundės.

 

Ukraina – Belgija, D grupė

Dvikovos favoritai – ukrainiečiai. Ukrainai pergalė reikštų galimybę patekti į antrą etapą, jei gruzinai pralaimėtų bulgarams ir matematinė skaičiuoklė pasisuktų jiems naudinga linkme. Pralaimėjimas reikštų bilietą namo. Belgams šis mačas jau nieko nebelemia.

 

Sportosavaite.lt