VersloSavaite.lt   
2021 07 12, 11:20
„Elgama-Elektronika“ į gamybos liniją investavo 600 tūkst. eurų

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Išmaniuosius skaitiklius gaminanti ir visam pasauliui tiekianti lietuvių kompanija „Elgama-Elektronika“ siekdama didinti veiklos našumą atnaujino savo gamybos liniją.

 

Tam investavo 600 tūkst. eurų iš pernai gauto rekordinio pelno. 2020-ieji įmonei buvo ypač geri – kompanijos apyvarta buvo didžiausia istorijoje ir siekė daugiau nei 15 mln. eurų, skelbia bendrovė.

reklama

 

28 metus išmaniuosius skaitiklius gaminanti kompanija „Elgama-Elektronika“ pirmą kartą iš esmės atnaujino savo gamybos liniją – visiškai naujais prietaisais pakeitė didžiąją dalį senųjų.

 

„Mūsų gamybos procesas turi penkis etapus, kurių kiekvienam reikalingi atskiri prietaisai – visa tai ir sudaro gamybos liniją. Šiemet įsigijome keturis naujus aparatus, skirtus trims linijos elementams. Likusieji dėl savo funkcijos yra ilgaamžiai, tad atnaujinimai jiems reikalingi ypač retai. Nepaisant to, kitąmet į technologijų atnaujinimus planuojame investuoti dar apie 300 tūkst. eurų, vėliau įvairaus masto atnaujinimus atlikti kasmet“, – sako Martynas Čereška, „Elgama-Elektronika“ direktorius.

 

Kompanija šiemet įsigijo aukštos kokybės mikroschemų kontaktų spausdinimo įrenginį, didelio tikslumo automatinę 3D optinę kokybės patikrą ir du aukšto tikslumo įrenginius, skirtus sudėti smulkius elektronikos komponentus ant PCB plokštelės.

 

„Šie atnaujinimai procesus leis vykdyti greičiau ir didesniais kiekiais, tad iš esmės augs mūsų gamybos našumas. Be to, didės prietaisų tikslumas, tad atsiras galimybė pritraukti stambesnius klientus su specifiniais poreikiais iš viso pasaulio“, – teigia M. Čereška.

 

Ateityje kompanija planuoja investuoti į daugiau litavimo technologijų – galimybė atlikti selektyvų litavimą leis klientams pristatyti didesnį gaminių spektrą. Papildomai resursų bus skiriama testavimo laboratorijos ir jos įrangos atnaujinimui, o ilgainiui – ir naujų gamybos linijų diegimui.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama