VersloSavaite.lt   
2023 02 13, 12:12
„Eco Baltia" išplatino 8 mln. eurų vertės obligacijų

Image
Eco Baltia
Vieno pirmaujančių privataus kapitalo fondų Baltijos šalyse „INVL Baltic Sea Growth Fund“ valdoma didžiausia aplinkos ir atliekų tvarkymo grupė Baltijos šalyse „Eco Baltia“ sulaukė didelio investuotojų susidomėjimo ir išplatino 8 mln. eurų vertės 3 metų trukmės obligacijų emisiją.

 

Emisijos paklausa daugiau nei 3,5 karto viršijo pasiūlą, pasiūlymus pateikė daugiau nei 250 institucinių ir mažmeninių investuotojų iš Latvijos ir Lietuvos.

 

„Sėkminga „Eco Baltia" obligacijų emisija ir didelis investuotojų susidomėjimas patvirtina mūsų bendrovės stiprybę ir stabilumą. Didelė paklausa ir daugiau nei tris kartus viršytas mūsų obligacijų pasirašymas aiškiai rodo investuotojų pasitikėjimą mūsų bendrove ir jos augimo potencialu. Esame dėkingi už šį pasitikėjimą, kuris parodo, kad „Eco Baltia“ eina teisingu keliu ir gali užtikrintai judėti į priekį, įgyvendindama savo strateginius tikslus sukurti ilgalaikę vertę visoms suinteresuotosioms šalims", – sako „Eco Baltia" valdybos pirmininkas Māris Simanovičs.

 

Iš obligacijų emisijos gautos lėšos bus naudojamos būsimiems „Eco Baltia" plėtros projektams finansuoti, daugiausia dėmesio skiriant bendrovės plėtros planams Europoje ir žiedinės ekonomikos skatinimui. Šiuo metu grupė vertina kelias įsigijimo galimybes. Be to, bendrovė yra parengusi keletą investicinių plėtros projektų.

 

„Iš investuotojų pritrauktos lėšos bus naudojamos įsigijimams. Jos taip pat leis bendrovei toliau sėkmingai stiprinti indėlį į žiedinės ekonomikos skatinimą ir įgyvendinti tolesnes strategines iniciatyvas", – sako „INVL Baltic Sea Growth Fund“ partneris ir „Eco Baltia“ stebėtojų tarybos pirmininkas Vytautas Plunksnis.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: