TOP promo
 
UAB „Crafts“   
2012 03 30, 18:41
Duris atveria socialinis rankdarbių portalas

Veiklą pradeda nauja rankų darbo gaminių svetainė www.crafts-world.com (UAB „Crafts“, kas išvertus iš anglų kalbos reiškia „Rankdarbiai“). Crafts svetainėje rasite daug įvairių rūšių rankdarbių – nuo smulkių aksesuarų iki aprangos, interjero detalių.

 

Čia prekiauja visi – nuo moksleivių iki pensinio amžiaus žmonių,  didelių ir mažų miestų kūrėjų. Unikalūs vienetiniai rankų darbo gaminiai gali būti gaminami ir pagal individualius užsakymus.

reklama

 

„Crafts“ rankdarbių svetainė puoselėja socialinio verslo idėjas. Crafts socialinio verslo filosofija remiasi integruoto socialinio ir ekonominio poveikio modeliu: siekdami ekonominės naudos parduodant rankų darbo prekes ir paslaugas skatiname vienetinių, unikalių gaminių kūrybą, darbo rinkos užimtumą. Mūsų kūrėjų bendruomenėje siekiame integruoti mažų miestų ir kaimų gyventojus bei socialinę atskirtį patiriančius žmones.

 

Todėl  Crafts pristato margą savo kūrėjų bendruomenę – nuo jaunuolių lankančių mokyklą iki pensinio amžiaus žmonių, pirmuosius žingsnius žengs ir vaikų globos namų auklėtiniai, negalią turintys kūrėjai. Svetainė nuo pirmų dienų siekia veikti skaidriai, atsakingai, prisidėti prie bendruomenių gerovės kūrimo.

 

„Džiaugiamės, kad mums nuo pirmų žingsnių pavyksta įgyvendinti savo viziją: sukurti bendruomenišką, pasitikėjimo kupiną aplinką rankų darbo gaminių pardavimui, veikiančią atsakingai, prieinamą visiems ir visada“ – prasitaria vienas iš „Crafts“ svetainės įkūrėjų Vytenis Pakėnas.

 

www.crafts-world.com įkūrė du jauni žmonės - Andželika ir Vytenis, kurie savo informacinių ir komunikacijos technologijų žinias įdarbino kūrybos erdvėje. Kviečiame susipažinti su projektu, taip pat susisiekti su mūmis, jei jus domina temos kaip verslumas, jaunimo verslumas, nedarbo mažinimo iniciatyvos, socialinis verslas ir socialinė atsakomybė, "start up`ai", informacinėmis technologijomis paremti verslai ir kita. Mielai atsakysime į Jums kylančius klausimus, nes tikime, kad bendradarbiaudami ne tik su mūsų ekosistemos dalyviais, bet ir žiniasklaida pasieksime didesnį teigiamą socialinį poveikį visuomenei.

 

Tai yra bendrovės pranešimas spaudai. Pranešimų spaudai turinio VersloSavaite.lt neredaguoja. Už pranešimo turinį atsako jį paskelbusi bendrovė. Savo bendrovės pranešimus siųskite el. paštu This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it .

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama