reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2018 01 29, 19:05
Dovana mokymo centrui – vilkikas

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centro (VJDRMC) vadovas Mindaugas Černius savo rankose jau laiko vilkiko raktelius, kuriuos jo vadovaujamai įstaigai įteikė transporto įmonės „Simatra“ akcininkas Sigitas Žilius.

 

Mintis suteikti tokio pobūdžio paramą vilkikų vairuotojus rengiančiam centrui transporto srities ekspertui kilo tuomet, kai suprato, kad dirbti į transporto įmones ateinantys asmenys, kurie jau yra baigę tolimųjų reisų vairuotojų kursus, neturi visų reikalingų praktiniam darbui žinių.

reklama

 

Nuo šiol VJDRMC bus vienintelė šalyje mokymo įstaiga, galinti mokymų metu naudoti tokių gabaritų vilkiką, kokį būsimieji vairuotojai eksploatuos realybėje.

 

„Ilgai stebėdamas, kaip vyksta tolimųjų reisų vairuotojų rengimo procesas Lietuvoje, įsitikinau, jog jame vis dar yra spragų. Kas mėnesį po mokymų pas mus dėl darbo kreipiasi keli, o kartais net keliolika vairuotojų. Priėmę juos į darbą, suprantame, kad žmonėms labai trūksta realios darbo su vilkiku praktikos, mat mokydamiesi jie vairuoja ne vilkiką, bet sunkvežimį su priekaba, o tai nėra tas pats.

 

Kai realybėje pamato, kad reikės jau pirmosiomis darbo dienomis priparkuoti vilkiką su puspriekabe prie rampos, daugeliui plaukai šiaušiasi. Nėra reikiamų įgūdžių. Nutarėme spręsti šią problemą padovanodami vilkiką, kuris yra visiškai paruoštas mokymams“, – dėsto kompleksinių logistikos paslaugų teikėjo atstovas S. Žilius.

 

Verslosavaite.lt

 

  

 

 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama