reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2011 04 20, 09:16
Daugiau dėmesio skirs masiniams sporto renginiams

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Vienerių metų gimtadienį mininti asociacija „Sportuojanti Lietuva“ šiais metais žada daugiau dėmesio skirti masiniams sporto renginiams ir taip prisidėti prie visuomenės sveikatinimo.

 

„Praėjusių metų patirtis parodė, kad masiniai sporto renginiai, kuriuose gali dalyvauti visi norintys, yra labai reikalingi. Džiaugiamės, kad pastangos propaguoti aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą pasiteisino. Todėl tęsime pradėtą darbą, kad populiariausi renginiai būtų organizuojami kasmet“, – teigia asociacijos „Sportuojanti Lietuva“ vadovas Arūnas Samochinas.

reklama

 

Pernai metais asociacijos organizuoti futbolo, krepšinio bei teniso turnyrai sutraukė daug sporto mėgėjų. Norinčiųjų išbandyti savo sportinius sugebėjimus buvo tiek daug, kad šiais metais nuspręsta kai kuriems renginiams skirti ne vieną dieną, o visą savaitgalį.

 

„Sportuojanti Lietuva“ šiais metais žada daugiau dėmesio skirti ir mažiau populiarioms sporto šakoms. Taip tikimasi įtraukti įvairesnio amžiaus grupių atstovus.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama