TOP promo
 
VersloSavaite.lt   
2011 02 07, 12:43
Dainavos gyventojams – jų rajono naujienų portalas

Nuo šiol Dainavos rajone gyvenantys kauniečiai savo kiemo naujienas sužinos pirmieji patogiausiu būdu – internetu. Dainaviškiams aktuali informacija – nuo naujienų, įvairių paslaugų tiekėjų informacijos iki idėjų laisvalaikiui – bus talpinama vasario pirmąją savaitę startavusioje interneto svetainėje  www.manodainava.lt.

 

„Svetainės idėja – palengvinti kasdienius dainaviškių buities rūpesčius, suteikti galimybę patogiai bendrauti su kaimynais ir bendraminčiais, taupyti laiką ieškant reikalingų  paslaugų, turiningai leisti laisvalaikį“, - sakė svetainės Manodainava.lt redaktorė Gintarė Dailydytė.

 

Portalo kūrėjai tikisi, kad prie visoms amžiaus grupėms ir socialinių sluoksnių žmonėms skirtos svetainės turinio aktyviai prisidės ir naujienomis dalinsis tiek Dainavos gyventojai, tiek čia veikiančių įstaigų darbuotojai.

 

Anot G. Dailydytės, portalas orientuotas į informaciją, kuri yra svarbiausia Dainavos rajono gyventojams. „Juk daug patogiau negaišti laiko kitame miesto gale, o lankytis kirpykloje šalia namų, remontuoti automobilį artimiausiame servise, pažinti aplinkines maitinimo, gydymo ir kitas įstaigas. Turiningas laisvalaikis su šeima šalia namų reiškia, kad nebūtina išmesti pinigų transporto išlaidoms“, - teigė G. Dailydytė.

 

Pasak jos, svetainėje netrūks istorijų apie įdomiausius rajono gyventojus. „Startuojame su išskirtinių Dainavos batsiuvių istorija. Be Roberto ir Liongino Banevičių paslaugų sunkiai išsiverstų tiek aplinkinių namų gyventojai, tiek žinomi verslininkai ar Lietuvos žvaigždės“, - pasakojo G.Dailydytė. 

 

Pirmieji portalo lankytojai taip pat sužinos, kad Dainavos vidurinė mokykla yra viena pirmųjų Kaune, turinčių liftą. Besidomintys naujausiais mados vėjais iš kaimyninio grožio salono stilisčių sužinos, kokios plaukų formos ir spalvos šiuo metu „ant bangos“.

 

Svetainė lankytojų patogumui suskirstyta į 8 rubrikas: „Aplink mane“, „Name ir kieme“, „Po darbų“, „Mokykla“, „Senjorams“, „Saugi kaimynystė“, „Sveikata“ ir „Tribūna“.

 

Tai yra bendrovės pranešimas spaudai. Pranešimų spaudai turinio Verslosavaite.lt neredaguoja. Už pranešimo turinį atsako jį paskelbusi bendrovė. Savo bendrovės pranešimus siųskite el. paštu This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar šią vasarą atostogavote?
 
Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama