VersloSavaite.lt   
2010 08 16, 17:06
Dėl „Biuro gražuolės“ titulo kovoja išskirtinėmis idėjomis

Image
Indrė Svirskaitė
Dėl „Biuro gražuolės“ titulo šiemet varžosi beveik 50 konkurso dalyvių iš visos Lietuvos, komisiją ir balsuotojus besitikinčios sužavėti originaliomis nuotraukų idėjomis, asmeniniu žavesiu ir išradingais prisistatymais.

 

Dauguma jų – biuro administratorės, tačiau yra ir vadybininkių, konsultančių, asistenčių, taip pat skyrių vadovių ir netgi viena įmonės direktorė. Daugiausia dalyvių iš Vilniaus ir Kauno (po 16), tačiau nemaža dalis ir iš kur kas mažesnių miestų: Prienų, Elektrėnų, Šilutės, Palangos ir kitų.

reklama

 

„Dauguma pretendenčių išties pasistengė – nuotraukos profesionalios, netrūksta originalių idėjų“, – sako Verslosavaite.lt vyr. redaktorius Tautvydas Padgurskas.

 

Konkursui atsiųstose nuotraukose biurų darbuotojos pozuoja neįprasčiausiose vietose, tačiau taikliai jas susieja su savo įmonės veikla ar užimamomis pareigomis. Prisistatydamos konkursantės citavo žymius mąstytojus, kūrė šmaikščius eilėraščius, teigė norinčios išbandyti save ar tiesiog prisipažindavo norinčios išgarsinti savo įmonę.

 

Šiemet konkurse galima sutikti ir didžiausių, labai gerai šalyje žinomų įmonių atstovių: „Maxima LT“, „Statoil Lietuva“, „Lietuvos draudimas“, „Rūta“.

 

„Džiugu, kad mūsų organizuojamas konkursas Lietuvos įmonių biuruose sukelia nuotaikingą šurmulį ir padeda bent trumpam pamiršti kasdienius rūpesčius“, – sako T. Padgurskas.

 

Pirmadienį portale Verslosavaite.lt prasidėjo antrasis konkurso etapas – skaitytojų ir komisijos balsavimas, truksiantis dvi savaites.

 

Nugalėtojai ir jos atstovaujamai įmonei atiteks dovanų už 11 tūkst. litų.

 

Konkurso nugalėtojai atiteks 1000 litų čekis, už kurį tinklalapyje LaisvalaikioDovanos.lt ji iš daugybės originalių pasiūlymų galės išsirinkti sau labiausiai patinkančią dovaną: nuo SPA savaitgalio dviems Druskininkuose iki akrobatinio skrydžio sklandytuvu.

 

Gražuolės atstovaujama įmonė iš organizatorių gaus 5500 litų vertės čekį reklamai portale Verslosavaite.lt ir radijo stotyje „Kauno fonas“.

 

„ONE nuotykių parkas“ nugalėtojai ir įmonės, kurioje ji dirba, kolektyvui padovanos (iki 20 asm.) kvietimus apsilankyti pramogų parke ir išbandyti pramogas. Antros vietos laimėtojai atitiks 5 pakvietimai, trečios – 2.

 

Tačiau nuskriaustos neliks ir žemesnes vietas užėmusios dalyvės – viso konkurso prizinio fondo vertė – daugiau kaip 14 tūkst. litų.

 

ŽIŪRĖTI DALYVIŲ NUOTRAUKAS!

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: