VersloSavaite.lt   
2010 08 18, 17:48
„Biuro gražuolės“ rinkimuose – nauja lyderė

Image
Konkurso dalyvė Rima Aniulienė
Po trijų balsavimo dienų į pirmąją poziciją išsiveržė Rima Aniulienė, atstovaujanti UAB „Garsų pasaulis“.

 

Antradienį pirma buvusi kaunietė Lina Stašionytė atsidūrė ketvirtoje vietoje. Antroje ir trečioje pozicijoje esančios plungiškė Joana Žilinskienė ir vilnietė Rūta Sirevičiūtė šiandien sulaukė aktyvesnio balsuotojų palaikymo ir užėmė aukštesnes vietas nei vakar.

reklama

 

Išskirtinę nuotrauką konkursui pateikusi Indrė Svirskaitė, atstovaujanti Druskininkų vandens parkui, išliko penktoje vietoje.

 

Nuo likusių dalyvių labiausiai atsiplėšė pirmasis konkursančių trejetukas, gavęs po daugiau kaip 300 balsų.

 

Naujausius balsavimo rezultatus rasite čia.

 

„Balsavimas įsibėgėja, todėl nenuostabu, kad jau pasitaiko mėginimų užimti kuo aukštesnę vietą nesąžiningais būdais. Komisija stebi situaciją ir bet kurią dalyvę už balsavimo taisyklių pažeidimus gali pašalinti iš konkurso“, - perspėja konkurso vertinimo komisijos pirmininkas, portalo Verslosavaite.lt redaktorius Tautvydas Padgurskas.

 

Beje, nuo šiandien balsuoti už konkurso dalyves galima ir siunčiant SMS žinutes. Daugiau informacijos apie tai rasite čia.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: