VersloSavaite.lt   
2010 08 24, 14:04
„Biuro gražuolės“ rinkimuose kol kas akivaizdžios lyderės nėra

Image
Joana Žilinskienė
Dėl „Biuro gražuolės“ titulo šiemet varžosi beveik 50 konkurso dalyvių iš visos Lietuvos. Kol kas akivaizdžios lyderės nėra, ir šansą nugalėti turi nemaža dalis konkursančių.

 

„Nors pirmas dešimtukas jau kurį laiką beveik nesikeičia, tačiau tiek esančios pirmajame penkete, tiek esančios antrajame turi nemažas galimybes apsikeisti vietomis“, – sako konkurso vertinimo komisijos pirmininkas ir Verslosavaite.lt vyr. redaktorius Tautvydas Padgurskas.

reklama

 

Susumavus ir patikrinus pirmosios balsavimo savaitės (rugpjūčio 16 – 22 dienos) rezultatus, paaiškėjo, kad kol kas akivaizdžios lyderės nėra, o dėl pirmųjų vietų dešimtuke vyksta labai atkakli kova – į priekį išsiveržia tai vienos, tai kitos dalyvės.

 

Šiuo metu konkurse pirmauja Joana Žilinskienė, atstovaujanti „Plungės kooperatinę prekybą“, jai ant kulnų „mina“ Rima Anulienė iš „Garsų pasaulio“ bei Rūta Sirevičiūtė iš „SDG“.

 

Per savaitę visos dalyvės kartu surinko daugiau kaip 10 tūkst. balsų. Užimančios pirmąsias pozicijas sulaukė po 700–800 balsų.

 

Konkurso organizatoriai pastebėjo, kad daugelis „Biuro gražuolės“ dalyvių turi savo palaikymo komandas, kurios įvairiais būdais ragina balsuoti už savo favorites.

 

„Konkurso dalyvės, siekdamos suagituoti kuo daugiau žmonių balsuoti už jas, dirba ne po vieną, o su savo palaikymo komandomis. Interneto platybėse gausu raginimų palaikyti vieną ar kitą dalyvę, o sužavėti potencialius balsuotojus bandoma eksponuojant nuotraukas ar rašant pagiriamuosius žodžius“, – pastebi Verslosavaite.lt vyr. redaktorius Tautvydas Padgurskas.

 

Nugalėtojai ir jos atstovaujamai įmonei atiteks dovanų už 11 tūkst. litų.

 

Konkurso nugalėtojai atiteks 1000 litų čekis, už kurį tinklalapyje LaisvalaikioDovanos.lt ji iš daugybės originalių pasiūlymų galės išsirinkti sau labiausiai patinkančią dovaną: nuo SPA savaitgalio dviems Druskininkuose iki akrobatinio skrydžio sklandytuvu.

 

Gražuolės atstovaujama įmonė iš organizatorių gaus 5500 litų vertės čekį reklamai portale Verslosavaite.lt ir radijo stotyje „Kauno fonas“.

 

„ONE nuotykių parkas“ nugalėtojai ir įmonės, kurioje ji dirba, kolektyvui padovanos (iki 20 asm.) kvietimus apsilankyti pramogų parke ir išbandyti pramogas. Antros vietos laimėtojai atitiks 5 pakvietimai, trečios – 2.

 

Tačiau nuskriaustos neliks ir žemesnes vietas užėmusios dalyvės – viso konkurso prizinio fondo vertė – daugiau kaip 14 tūkst. litų.

 

 

Taip pat konkurso laureačių lauks ir kitų rėmėjų prizai: Diena.lt dovanos programinės įrangos „Tildės biuras“ rinkinius bei savo dienraščių metinę prenumeratą, „Saugaus darbo centras“ – 500 litų vertės konsultacijas, „Pačiolis“ – „Biuro administravimas“ metinę prenumeratą, „Eugrimas“ – knygas, o įvaizdžio kūrėja Liubovė Čaplikienė – savo specialius prizus.

 

PIRMOSIOS SAVAITĖS TARPINIUS REZULTATUS RASITE ČIA

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: