reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2018 05 31, 10:24
„Bioptron“ šviesos terapija

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
„Bioptron“ šviesos terapija yra pasaulyje patentuota medicininė terapija. Jis turi specialų optinį įtaisą, kuris skleidžia šviesą, kuri labai panaši į elektromagnetinio spektro dalį, kuri natūraliai gamina saulę – tik be UV spindulių.

 

„Bioptron“ šviesos terapija veikia natūraliu būdu, kuris palaiko kūno regeneracines ir balansavimo savybes, todėl padeda organizmui išlaisvinti savo įgimtą gijimą. Kai šviesos energija, tiekiama organizmo audiniams, skatina biologinių stimulų procesą, tai yra stimuliuoja įvairius biologinius procesus organizme. Tai sustiprina kūno funkcionalumą.

 

Lengvas naudojimas ir ne „Bioptron“ technologija, kuri naudojama ir priimama daugelyje pasaulio šalių.

reklama

 

Tai yra patogus, veiksmingas, ne medicininis vaistinis preparatas. Per daugiau nei 15 metų klinikinių tyrimų visame pasaulyje „Bioptron“ pasirodė esanti puiki išeitis konservatyviam ūminių, lėtinių sužalojimų bei pooperacinių žaizdų gydymui. Gydymo filosofija pradėjo pakartotinai įtakoti vaistų rinkos tendencijas.

 

Bio-stimuliacija ir bio-stimuliuojantys poveikiai „Bioptron“ šviesa turi bio-stimuliuojantį poveikį. Naudojant „Bioptron“ šviesą, stimuliuojamos kūno šviesos sensorinės struktūros ir molekulės. Tai inicijuoja ląstelių grandinines reakcijas ir sukelia vadinamąją antrinę reakciją. Tai neapsiriboja tik apdorotu odos plotu, bet apima visą kūną. Skatina ir moduliuoja.

 

„Bioptron“ šviesos terapija stimuliuoja ir atkuria regeneracinių procesų pakeitimus mūsų imuninėje sistemoje. „Bioptron“ šviesos terapija veikia natūraliu būdu, palaikant kūno regeneracinius pajėgumus. „Bioptron“ šviesa kaip gydomoji priemonė yra plačiai paplitusi, nes ji yra žinoma jau daugiau nei prieš 15 metų.

 

„Bioptron“ šviesos terapijos prietaisai yra patvirtinti kaip medicinos prietaisai. Tai yra atsakinga ir oficiali Europos direktyva dėl visų medicinos produktų, kurie gaminami ir parduodami. „Bioptron“ prietaisai taip pat yra sertifikuojami pagal aukščiausius tarptautinius kokybės ir saugos standartus, jie yra įregistruoti Jungtinių Valstijų maisto ir vaistų administracijos registre bei atitinkamose valdžios institucijose daugelyje kitų šalių, kuriose jos naudojamos ir parduodamos.

 

Iš tiesų daugelis medicinos įstaigų visame pasaulyje padėjo plėtoti „Bioptron“ šviesos technika. „Bioptron“ yra daugiau kaip 5 000 gydytojų gydomasis prietaisas ir yra naudojamas daugiau nei 1000 klinikose ir sveikatos priežiūros centruose visame pasaulyje. Daugelyje ligoninių, daugelyje pasaulio šalių „Bioptron“ naudojama įvairiose medicinos srityse. Visi „Bioptron“ gaminiai yra gaminami Šveicarijoje bendrovės „Hi-Tech“ gamyklose Wollerau, netoli Ciuricho.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama