VersloSavaite.lt   
2022 07 05, 12:26
Avaya Regiono vadovu Suomijoje ir Baltijos šalyse paskirtas Valery Shlyakhov

Image
Foto
Komunikacijos sprendimų teikėjos „Avaya“ Regiono vadovu Suomijoje ir Baltijose šalyse paskirtas Valery Shlyakhov.

 

Valery turi daugaiu nei 20 metų patirties IT industrijoje, įskaitant užimant vadovaujančias pozicijas tarptautinėse įmonėse. Jis įgijo įvairiapusę darbo ir vadovavimo patirtį aukštųjų technologijų srityje.

 

Prieš prisijungdamas prie Avaya, Valery vadovavo Wincor Nixdorf International GMBH Ukrainoje, buvo Mažmeninės prekybos tarnybos generaliniu direktoriumi, taip pat dirbo Ukrainos IBM ir Sun Microsystems padaliniuose.

 

„Sveikinu Valery su jo naujomis pareigomis. Dirbdamas įmonės atstovybių Ukrainoje vadovu, Valery demonstravo aukštą vadovavimo įgūdžių lygį. Esu tikras, kad jo patirtis ir kompetencijos padės Avaya pasiekti ambicingų tikslų Suomijoje ir Baltijos šalyse“, – komentavo Jens Skyman, Generalinis Avaya direktorius Šiaurės ir Baltijos šalyse.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: