TOP promo
 

reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2016 10 11, 11:45
Automobilių registracijos liudijimai bus pristatomi į namus

Image
D.Kanapecko nuotr.
Vairuotojų, transporto priemonių savininkų patogumui šią savaitę startavo patobulinta „Regitros“ elektroninė paslauga, leidžianti gerokai paspartinti perregistravimą internetu.

 

Nuo šiol internetu perregistravus transporto priemonę, jos naująjį registracijos liudijimą kurjeris, klientui pageidaujant, pristatys tiesiai į namus ar kitu adresu, todėl vykti į „Regitrą“ naujajam transporto priemonės savininkui ar valdytojui jau nebereikės.

reklama

 

„Tikimės, kad mūsų klientai įvertins šį patogumą ir dažniau rinksis elektronines paslaugas, taip sutaupydami savo laiką, skirtą kelionei iki „Regitros“. Tai ypač aktualu skubantiems, spūsčių vengiantiems didmiesčių gyventojams“, – sako valstybės įmonės Veiklos departamento direktorius Darius Jurgutis.

 

Užsisakyti registracijos liudijimo pristatymą galima internetu perregistruojant Lietuvoje jau įregistruotą transporto priemonę arba keičiant registracijos liudijime nurodytus asmens ar transporto priemonės duomenis, taip pat užsisakant naują registracijos liudijimą vietoj prarasto ar sugadinto.

 

Prisijungęs prie transporto priemonių registravimo sistemos, pildydamas prašymą vartotojas turi pažymėti, kad registracijos liudijimo atsiėmimo būdas – pristatymas nurodytu adresu.

 

Registracijos liudijimai pristatomi tik mūsų šalyje. Jų pristatymas užtruks 1–2 darbo dienas ir kainuos 6,08 EUR. Pačios registracijos procedūros atskirų dalių kainos nekinta.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

K2 zodz grand

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama