VersloSavaite.lt   
2015 05 12, 10:29
Augo „Megrame“ apyvarta

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Lietuviška langų ir durų gamybos įmonių grupė „Megrame“ 2014 m. pasiekė 20,9 mln. eurų apyvartą – 40 proc. didesnę nei 2013 m. Šiemet „Megrame“ numato dar 30-40 proc. apyvartos augimą.

 

Apyvartos pokyčius lėmė naujų technologijų taikymas ir gamybos modernizavimas – į inovatyvias plastikinių ir medinių langų gamybos linijas „Megrame“ pernai investavo 1,3 mln. eurų.

reklama

 

„Jau daugiau nei 20 metų plėtodami savo veiklą, klientams siekiame pateikti tik kokybišką, ilgaamžę produkciją. Rinkos lyderio poziciją stipriname nuolat stebėdami gamybos tendencijas ir diegdami inovacijas. Įsigijus naujausią gamybos įrangą ir optimizavus gamybos ciklus, dar labiau išaugo produkcijos kokybė, pagreitėjo užsakymų atlikimas, išsiplėtė nestandartinės gamybos galimybės“, – sako Šarūnas Magelinskas, generalinis „Megrame“ direktorius.

 

„Megrame“ į gamybą šiemet planuoja papildomai investuoti virš 1 mln. eurų ir dar labiau didinti gamybos pajėgumus bei atitikti klientų poreikius, ypatingą dėmesį skiriant inovatyviems produktams ir energetiškai efektyvaus būsto sprendimų kūrimui.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: