VersloSavaite.lt   
2011 09 01, 15:48
Apdovanota „Biuro gražuolė 2011“ (foto) 

Image
D. Kanapecko nuotr.
Visą rugpjūčio mėnesį trukęs konkursas „Biuro gražuolė 2011“ baigėsi. Trečiadienį konkurso nugalėtojai, UAB BĮ „Hardim“ prekybos vadovei vilnietei Violetai Tyščuk, buvo įteiktas simbolinis čekis 8 tūkst. litų vertės prizams.

 

„Džiugu, kad laimėjo dalyvė, kuri buvo tikrai verta šio titulo. Šiemet, tiek portalo skaitytojų, tiek komisijos nuomonės sutapo“, – sakė konkursą organizuojančio portalo VersloSavaite.lt redaktorius Tautvydas Padgurskas.

reklama

 

Pati nugalėtoja neslėpė, kad laimėjus užplūdęs jausmas – labai geras, todėl ji yra dėkinga visiems ją palaikiusiems konkurse.

 

„Vertinu šį konkursą kaip savotišką pramogą ir nuotykį, kurį išgyvenome kartu su bendradarbiais. Tačiau neslėpsiu, kad konkursui ruošėmės labai kruopščiai, manau tai ir lėmė mano pergalę“, - sakė „Biuro gražuolė 2011“, vadovaujanti prekybai įvairiems darbo įrankiams.

 

Antrąją vietą užėmė taip pat vilnietė – AB „FL Technics“ administratorė Viktorija Kizik-Abolichina. Trečia vieta konkurse atiteko Birštono savivaldybės administracijoje dirbančiai vyr. kalbos tvarkytojai (atstovei spaudai) Aistei Radvilavičiūtei.

 

Ketvirtus metus rengiamo konkurso prizinis fondas – daugiau kaip 10 tūkst. litų. Konkurso nugalėtojai atiteks 500 litų čekis, už kurį tinklalapyje LaisvalaikioDovanos.lt ji iš daugybės originalių pasiūlymų galės išsirinkti sau labiausiai patinkančią dovaną: nuo SPA savaitgalio dviems Druskininkuose iki akrobatinio skrydžio sklandytuvu.

 

Gražuolės atstovaujama įmonė iš organizatorių gaus 5300 litų vertės čekį reklamai portale VersloSavaite.lt ir radijo stotyje „Kauno fonas“.

 

Neliks nuskriaustos ir antros bei trečios vietos nugalėtojos, taip pat specialių nominacijų (geriausia nuotrauka, geriausiai išreikštas biuro stilius) laimėtojos – jos taip pat sulauks gausybės rėmėjų dovanų.

 

Simbolinį 8000 Lt vertės dovanų čekį nugalėtojai įteikė VersloSavaite.lt redaktorius Tautvydas Padgurskas

 

 

Nugalėtoją Violetą Tyščuk sveikino ir „Biuro gražuolė 2010“ Rima Aniulienė

 

Nuotraukos Dainiaus Kanapecko

 

Interviu su Violeta Tyščuk ir daugiau nuotraukų

 

Verslosavaite.lt