VersloSavaite.lt   
2023 03 06, 11:33
„AirBaltic“ praneša, kad išaugo skrydžių paklausa

Image
Foto
Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ praneša, kad 2023-ųjų vasaros sezono metu išsinuomos keturis papildomus orlaivius su įgula, kad atlieptų didėjančią keleivių paklausą ir užtikrintų sėkmingą suplanuotų skrydžių vykdymą.

 

Dėl šių priežasčių bendrovė pradėjo bendradarbiauti su pirmaujančia „ACMI“ siaurapiločių orlaivių ir užsakomųjų skrydžių bendrove „Avion Express“, kuri „airBaltic“ orlaivių parką papildys 180 vietų lėktuvais „Airbus A320-232“.

 

„Nors pandemijos ir karo Ukrainoje sukelti iššūkiai vis dar jaučiami, aviacijos pramonė pamažu stabilizuojasi, o kelionių oro transportu paklausa didėja. Tuo pat metu visas sektorius ir toliau susiduria su techninių dalių tiekimo grandinės problemomis, o tai reiškia, kad mums reikia papildomų pajėgumų, užtikrinant klientų keliones ir vengiant skrydžių atšaukimo. Todėl šią vasarą „airBaltic“ bendradarbiaus su „Avion Express“ – šios įmonės lėktuvuose yra dar daugiau sėdimų vietų, todėl galėsime pervežti didesnį keleivių skaičių“, – teigia „airBaltic“ generalinis direktorius Martinas Gaussas.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: