VersloSavaite.lt   
2011 03 29, 16:24
ACC grupė 2010-uosius Gruzijoje žymėjo sparčiu augimu ir socialinės atsakomybės projektais

2010 m. „ACME kompiuterių komponentai“ (ACC) padalinys Gruzijoje pasiekė 19 mln. Gruzijos larių (26,9 mln. Lt.) apyvartą – tai net 247 proc. daugiau, nei 2009 m., kuomet kompanijos apyvarta siekė 6 mln.

 

Gruzijos larių (8,4 mln. Lt.). Šiais metais kompanija planuoja tolesnį augimą ir tikisi apyvartą padvigubinti iki 40 mln. Gruzijos larių (56 mln. Lt.).

reklama

 

Didelių ambicijų „verslas – verslui“ sektoriuje turinti kompanija šiemet toliau ketina stiprinti ryšius su partneriais ir gerinti klientų aptarnavimą regione. Šiuo metu ACC Gruzijoje turi daugiau nei 250 aktyvių partnerių ir dirba visuose šalies regionuose, įskaitant Tbilisį, Kutaisį, Batumį, Gorį ir kt.

 

„Kompanijos eksportas į Gruziją sudarė 24 proc. bendro Lietuvos eksporto į  šalį. Todėl tai – išties rimta žaidėja šioje rinkoje. Taip pat džiugu, kad bendrovė, šalia to, kad kuria naujas darbo vietas ir aprūpina rinką kokybiškai produktais, aktyviai dalyvauja ir socialiniame šalies gyvenime, įgyvendindama įvairius rėmimo projektus“, - sakė Lietuvos Ambasadorius Gruzijoje Jonas Paslauskas.

 

Pernai metais į įvairius socialinės atsakomybės projektus ACC Gruzijos padalinys investavo beveik 100 tūkst. Gruzijos larių (140 tūkst. Lt.). Už šiuos pinigus dviejuose šalies regionuose mokyklose buvo įrengtos kompiuterių klasės. Kompanija aukojo pinigus labdaros organizacijai „IDP Children of Georgia“, padedančiai vaikams. Taip pat ženkliai prisidėjo prie jaunimo centro Rustavio ir viešosiosios bibliotekos Kasurio regionuose renovacijos. Bendrovė taip pat padėjo išleisti foto albumą „Abchazija XIX-ame amžiuje“, kuris, tikimasi, padės kiek atšildyti Gruzijos – Abchazijos santykius.

 

Bendrovė taip pat aktyviai prisidėjo prie kultūrinių Lietuvos – Gruzijos satykių stiprinimo. ACC padėjo surengti populiarios Gruzijos grupės „AstroGeorgia“ koncertinį turą Lietuvoje. Taip pat parėmė pernai Lietuvą „Eurovizijoje“ atstovavusią grupę „InCulto“ ir padėjo jai surengti du koncertus Gruzijoje.

 

„Ketiname ir toliau aktyviai dalyvauti Gruzijos socialiniame gyvenime, padėti šiai šaliai, o taip pat stiprinti Lietuvos – Gruzijos kultūrinius santykius. Čia dirbti pradėjome prieš keturis metus ir džiaugiamės, kad padarytas įdirbis jau dabar duoda puikių rezultatų ne tik mums, bet ir Gruzijos gyventojams“, - sakė „ACME kompiuterių komponentai“ vadovas Regimantas Buožius.

 

Tai yra bendrovės pranešimas spaudai. Pranešimų spaudai turinio Verslosavaite.lt neredaguoja. Už pranešimo turinį atsako jį paskelbusi bendrovė. Savo bendrovės pranešimus siųskite el. paštu This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: