reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2018 03 15, 10:28
5 unikalūs nešiojami kompiuteriai, kurie tikrai jus sudomins

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Kurį laiką nešiojami kompiuteriai buvo pasiekę stagnacijos laikotarpį – visi jie atrodė beveik vienodai, gamintojai nieko naujo nekūrė ir neinovavo. Dabar to nebėra ir kiekvienas gali atrasti puikų nešiojamą kompiuterį sau.

 

Internetinės parduotuvės Pigu.lt ekspertai išskiria net 5 nešiojamus kompiuterius, kurių kiekvienas yra savotiškai unikalus ir neįprastas.

 

„Lenovo ThinkPad 11e“ – puikus nešiojamas kompiuteris neturintiems didelių poreikių

 

Nors kompiuteriai su „Chrome OS“ vis dar nėra itin populiarūs Lietuvoje, jie yra nuvertinami veltui. Ši OS puikiai tinka kiekvienam, ieškančiam nebrangaus kompiuterio naršymui internete, darbui su „Microsoft Office“ tipo programomis ir pan.

reklama

 

„ThinkPad 11e“ yra puikus pasirinkimas dėl savo solidaus dizaino, tvirto korpuso ir mažos kainos, tuo tarpu „Chrome OS“ ir pakankamai galingas procesorius turėtų patenkinti visus jūsų poreikius, jeigu jie nėra labai dideli.

 

„Lenovo Y520“ – nebrangus nešiojamas kompiuteris žaidimams

 

Jeigu mėgstate kompiuterinius žaidimus, bet neturite didelio biudžeto, „Lenovo Y520“ gali būti puikus pasirinkimas – „Lenovo“ šiek tiek sutaupė ir tai tikrai nėra pats tvirčiausias ar ploniausias nešiojamas žaidimų kompiuteris, tačiau jis yra pakankamai galingas visiems žaidimams Full HD raiška, jis atrodo gana neblogai ir jis neturi kokių nors rimtų trūkumų, kurie turėtų priversti jus rinktis vieną iš kitų kompiuterių.

 

Naujausi „Y520“ turi „Nvidia GTX 1050“ vaizdo plokštę, kurios galios turėtų pakakti visiems žaidimams nuo „CS:GO“ iki „Deus Ex: Mankind Divided“. Ko daugiau reikia geram nešiojamam žaidimų kompiuteriui?

 

„Dell Inspiron 13 5379“ – vidutinės klasės kompiuteris darbui

 

Naujasis „Dell Inspiron 13“ yra ganėtinai nebrangus, tačiau jis atrodo tiesiog fantastiškai. Svarbu ir tai, jog jis sveria vos 1,5 kilogramo, o jo galios turėtų pakakti visiems jūsų darbams, nebent dirbate su sudėtinga grafika, vaizdo įrašų ar nuotraukų redagavimu.

 

Žaidimų su „Inspiron 13“ žaisti taip pat nelabai galėsite (nebent paprastus arba žemiausiais grafikos nustatymais) dėl integruotos „Intel“ grafikos, tačiau visoms kitoms operacijoms šis kompiuteris tinka puikiai – „Intel i7“ procesorius, SSD ir 8GB operatyviosios atminties užtikrina ypač spartų veikimą.

 

Galbūt norite ir planšetinio kompiuterio? Su „Inspiron 13“ jums jo nereikės, nes jis turi lietimui jautrų ekraną ir jį galėsite nesunkiai naudoti ir kaip planšetę.

 

„Dell Alienware 15“ – ypatingas nešiojamas žaidimų kompiuteris

 

Tai yra ganėtinai sunkus, tačiau ypač galingas išskirtinės išvaizdos nešiojamas kompiuteris. „Dell Alienware“ yra viena iš seniausių tokio tipo nešiojamų kompiuterių serija. Taip yra ne veltui – „Dell“ jau turi puikią reputaciją dėl savo žaidimų kompiuterių surinkimo kokybės ir nuostabaus dizaino.

 

„Dell Alienware 15“ turi ne tik galingiausius komponentus, leisiančius jums žaisti absoliučiai bet kokius žaidimus, bet ir neįprastus sprendimus, pavyzdžiui šviečiantį logotipą, lietimui jautrų valdymo laukelį ar klaviatūrą. „Dell Alienware“ serijos kompiuteriai yra itin lengvai atpažįstami, kadangi jie yra unikalūs ir dažnai jie yra matomi įvairiuose filmuose ar serialuose tokiuose kaip „Didžiojo sprogimo teorija“.

 

„Lenovo ThinkPad X1“ – tobulas kompiuteris darbui

 

Žaidimų nežaidžiate? Tokiu atveju siūlome rinktis „MacBook Pro“ arba... „Lenovo ThinkPad X1“ – IT entuziastų dievinamą kompiuterį, sukurtą rimtam darbui ir mobilumui. Nors šis „Lenovo“ kompiuteris turi ganėtinai nemažą 14-os colių ekraną, jo svoris yra vos 1.17 kilogramo, kadangi jo korpusas yra pagamintas iš Karbono, kuris yra lengvesnis ir tvirtesnis už aliuminį.

 

Taip pat kaip ir kiti „ThinkPad“ serijos kompiuteriai, „X1“ turi išskirtinai malonią klaviatūrą ir lietimui jautrų valdymo laukelį, o saugumą užtikrina tiek papildoma „Lenovo“ programinė įranga, tiek specialūs inžinieriniai sprendimai, užtikrinantys apsaugą nuo smūgių.

 

Užs. nr. 20180315-01

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar šią vasarą atostogavote?
 

reklama

reklama