VersloSavaite.lt   
2012 03 26, 13:58
40-ąjį kartą surengs mėgėjų teatrų festivalį

Image
J. Petronio nuotr.
Antradienį Kaune startuos tradicinis mėgėjų teatrų festivalis „Kauno rampa 2012“, šiemet skirtas Kazio Binkio teatro 75-mečiui.

 

Pasak organizatorių, šis festivalis – vienintelė galimybė Kauno publikai susipažinti su šalies mėgėjų teatrais, aktoriams ir režisieriams pasidalinti patirtimi, pasiekimais.

reklama

 

„Festivalis, vykstantis jau 40 metų, prisideda prie šio žanro išlikimo Lietuvoje. Per šį laikotarpį festivalyje dalyvavo bene visi šalies mėgėjų teatrai, vaidino svečiai iš kitų šalių. Šių metų festivaliu pagerbiame ilgametes tradicijas puoselėjantį, laiko ir santvarkų išbandymus išlaikiusį Kazio Binkio teatrą, kurio spektakliai daugelį „užkrėtė“ teatro manija visam gyvenimui“, - teigia Kauno kultūros centro „Tautos namai“ direktorius Albinas Vilčinskas.

 

Anot A. Vilčinsko, siekiant mažinti jautrių visuomenės grupių socialinę atskirtį, šiemet kaip ir pernai festivalyje pasirodys ir neįgaliųjų teatrai. Dalyvių ir žiūrovų patogumui centre įrengti nauji keltuvai neįgaliesiems.

 

Penkias dienas truksiančiame, jau 40-ąjį kartą rengiamame, festivalyje „Kauno rampa“ dalyvaus 9 mėgėjų teatro kolektyvai, bus parodyta 10 spektaklių. Į daugumą spektaklių įėjimas nemokamas, į kai kuriuos – už simbolinę kainą. Festivalyje bus parodyti ir 2 spektakliai vaikams, taip pat 3 neįgaliųjų teatrų spektakliai.

 

Festivalis „Kauno rampa“ vyks Kauno kultūros centre „Tautos namai“ (Vytauto pr. 79 / Kęstučio g. 1) 2012 m. kovo 27-31 dienomis.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: