VersloSavaite.lt   
2024 04 19, 10:54
Šeštadienį Kauną drebins amerikietiškų automobilių suvažiavimas

Image
Foto
Amerikietiškų automobilių fanai kviečiami į kasmetinį amerikietiškų automobilių suvažiavimą. Suvažiavimas įvyks jau šį šeštadienį, balandžio 20 d., Kaune, prekybos miestelyje „Urmas“. Žiūrovai galės ne tik  pasigrožėti įvairiais automobiliais, tačiau ir patys išbandyti neįprastą transporto priemonę.

 

Žiūrovus stebins istorinis automobilis

 

Kas metus vykstantis suvažiavimas pritraukia ne tik lietuvius, tačiau ir kaimyninių šalių svečius.

 

„Mūsų amerikietiškų automobilių mėgėjų bendruomenė yra plati. Lietuviai, latviai, estai, lenkai –  keliaujame į vieni kitų renginius. Šiemet žiūrovus turėtų nustebinti istorinis, 1928 metų, automobilio modelis. Taip pat bus galima išvysti ir daugiau įvairių tiek sportinių, tiek nesportinių automobilių modelių“, - sakė renginio organizatorius Mindaugas Kazimieras Pocius.

 

Renginyje bus aptariami dalyvaujantys automobiliai, vertinami vairuotojų įgūdžiai, įvairiose automobilių kategorijose renkami nugalėtojai ir skelbiamas Geriausias iš geriausiųjų dalyvis.

Suvažiavime dalyvauja tik amerikietiškų markių automobiliai, tokie kaip „Chrysler“, „Dodge“, „Daytona“, „Ford Mustang“, RAM.

 

Galės išbandyti neįprastą transporto priemonę

 

Pramogos lauks ne tik dalyvių, bet ir žiūrovų. „Bus galima išbandyti neįprastą transporto priemonę, traktoriuką, kurio valdymas visiškai skiriasi nuo įprasto automobilio valdymo“, - teigia M. K. Pocius.

 

„Be automobilių apdovanojimų renginyje taip pat bus konkursų bei prizų ir žiūrovams. Todėl puikiai praleis laiką ir laimingi bus visi“, - sako renginio organizatorius.

 

Renginys prasidės balandžio 20 d., 12 valandą, prekybos miestelio „Urmas“ teritorijoje.

 

Verslosavaite.lt