VersloSavaite.lt   
2024 04 30, 11:00
Klaipėdoje – trys naujos „Eleport“ įkrovimo stotelės

Image
Eleport
Elektromobilių įkrovimo infrastruktūros vystytoja „Eleport“ atostogų sezoną pasitinka keliautojams svarbių projektų įgyvendinimu: Klaipėdoje jau atidaryta pirmoji sparčiojo įkrovimo stotelė „Stateta“ degalinėje, o gegužės 1 d., trečiadienį, „Helios Galerija“ prekybos centro aikštelėje pradės veikti dar dvi 300 kW bendros galios stotelės.

 

Bendradarbiavimas su „Stateta“ degalinių tinklu padės „Eleport“ dar sparčiau plėsti įkrovimo infrastruktūrą ne tik pajūryje, bet ir kituose šalies regionuose.  

 

„Stateta“ degalinėje Klaipėdoje atidaryta „Eleport“ įkrovimo stotelė žymi ilgalaikio įmonių bendradarbiavimo pradžią. Numatytose „Statetos“ tinklo degalinėse „Eleport“ įrengs 15 naujų sparčiojo įkrovimo stotelių.

 

Atsižvelgiant į planuojamą apkrovą, kiekvienos įkrovimo vietos galia sieks nuo 200 iki 600 kW, o atskiros jungties – nuo 200 iki 240 kW. Stotelės bus įrengtos ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Alytuje ir Klaipėdoje – bet ir Panevėžio, Prienų bei Marijampolės rajonuose, o taip pat šalia automagistralės A1 Vilnius-Kaunas-Klaipėda.

 

Planuojama, kad iki 2025 m. vidurio „Eleport“ įkrovimo tinklą iš viso papildys „Stateta“ degalinėse įrengtų 30 naujų prieigų.

 

 

Patogesnės taps ir į pajūrį elektromobiliais vykstančių Šiaurės Lietuvos gyventojų kelionės. Šiauliuose, Gumbinės gatvėje „Eleport“ gegužės 1 d. pradeda veikti dvi bendros 300 kW galios įkrovimo stoteles. Vienu metu čia bus galima įkrauti keturis elektromobilius.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: