VersloSavaite.lt   
2022 08 23, 09:44
„Regado LT“ gavo 0,5 mln. eurų paskolą

Image
Foto
Lietuviškos įmonės „Regado LT“ planas, kaip panaudoti prarastus Lietuvos naudingųjų iškasenų išteklius ir efektyviau aprūpinti statybos sektorių vietine žaliava, gavo SEB banko finansavimą.

 

Penkeriems metams suteikta 557 tūkst. eurų paskola bendrovei padėjo suprojektuoti ir įsigyti dvi modernias plaukiojančias žemkases, galinčias iš vandens paimti iki 50 cm dydžio riedulius, o įrangos transportavimas yra paprastas ir santykinai pigus. 

 

„Galimybė apsirūpinti vietine žaliava yra labai svarbi infrastruktūrinių bei kitų statybinių projektų plėtrai. Pasitelkusi technologijų pažangą, bendrovė „Regado LT“ atrado, kad su unikaliai suprojektuotais sprendimais Lietuvoje gali atverti naują nišą verslui – efektyviau išgauti vietines naudingąsias iškasenas ir išnaudoti net apleistus, senus karjerus. Dėl to Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse pastebimai padidėtų žvyro karjerų eksploatacinės galimybės“, – sako SEB banko valdybos narė ir Mažmeninės bankininkystės tarnybos vadovė Eglė Dovbyšienė.

reklama

 

Pasak jos, verslo kliento kruopščiai atlikta rinkos analizė, startui numatytas svarus akcininkų finansinis indėlis ir bendradarbiavimas su inžinerijos specialistais pagrįsta verslo vizija leidžia tikėtis aukštesnio lygmens ir kokybės projektų Lietuvoje, o vėliau – aktyvios plėtros užsienyje.

 

Gautą finansavimą bendrovė skirs įrangai įsigyti iš užsienio gamintojo ir plėtos mobilios plaukiojančios žemkasės projektą. Naujoviškas laivas-žemkasė buvo suprojektuota kartu su „Vakarų laivų gamyklos“ specialistais, todėl šis įrenginys yra unikalus ir turi akivaizdžių privalumų, palyginti su kitais šiuo metu rinkoje esančiais sprendimais.

 

Už gautą paskolą bendrovė iš viso planuoja įsigyti dvi žemkases su konvejerine sistema ir jas nuomoti kasybos ir statybos įmonėms Lietuvoje bei kaimyninėse šalyse. Bendrovės meistrai klientams užtikrintų įrangos priežiūrą ir remontą. D. Marozas priduria, kad įmonės tikslai ateityje pradėti prekybą įranga ir jos dalimis, pritaikant ją klientams. Šiuo metu jau projektuojama dvidešimt keturių metrų gylį galinti pasiekti žemkasė, kuri turės tokias pačias mobilumo galimybes.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: