VersloSavaite.lt   
2023 09 08, 10:03
SEB atnaujina interneto banką

Image
Foto
Nuo šiol SEB klientai, jungdamiesi prie interneto banko, matys tik atnaujintą jo versiją. Šiuo metu yra atnaujintas SEB interneto banko dizainas, klientams juo naudotis tapo paprasčiau ir patogiau. Interneto banke ir toliau bus palaipsniui diegiamos naujos funkcijos.

 

SEB bankas šiuo metu yra atnaujinęs interneto banko prisijungimo puslapį, kuris nuo yra vienas ir privatiems, ir verslo klientams. Pagrindiniame privačių klientų puslapyje matoma informacija apie turimas sąskaitas SEB ir kituose bankuose, santaupas ir investicijas.

 

Interneto banko meniu papildytas paieškos laukeliu ir perkeltas į kairę pusę, kad klientai greičiau rastų reikalingas funkcijas. Taip pat pridėta galimybė pasirinkti šviesią arba tamsią ekrano temą.

 

Verslosavaite.lt

 

  

 

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: