VersloSavaite.lt   
2023 10 31, 10:10
Investicijos Kaune – modernus futbolo treniruočių centras

Image
Foto
Kaune duris atvėrė modernus individualių futbolo treniruočių centras „IBRA Modern Training“. Čia naudojama garsiausių pasaulio futbolo klubų pripažinta, inovatyvi „Elite Skills Arena“ įranga.

 

Tikimasi, kad ši, žaidėjų techniką ir teisingus sprendimus aikštėje tobulinanti įranga, stipriai prisidės prie geresnių aukšto lygio žaidėjų ugdymo Lietuvoje. Tai – pirmasis toks treniruočių centras Baltijos šalių ir Lenkijos regione.

 

Šio treniruočių centro atsiradimas – vienas iš daugelio planuojamų pokyčių prekybos miestelyje „Urmas“, atsižvelgiant į besikeičiančius lankytojų lūkesčius sporto ir laisvalaikio srityse.

 

„Džiaugiamės galėdami priimti prekybos miestelyje tokį inovatyvų treniruočių centrą, kuris, tikimės, atneš didelę naudą Lietuvos futbolui ir prisidės prie jaunimo užimtumo. Prie jo atsiradimo prisidėjome surasdami tinkamas patalpas ir investavome į jų pritaikymą treniruočių veiklai.

 

Ateityje planuojame turėti ir daugiau sporto bei aktyvaus laisvalaikio vietų. Tai labai patogu klientams ir jie tai vertina – vienoje erdvėje rasti veiklas, paslaugas bei daugybę unikalių parduotuvių. Kadangi treniruotes lanko daug vaikų, jų tėveliams labai patogu čia praleisti laiką kol vaikai būna užsiėmime“, - sakė „Urmo“ marketingo projektų vadovė Toma Barančiukė.

 

Verslosavaite.lt

 

  

 

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: