VersloSavaite.lt   
2024 05 16, 10:07
Vilniaus oro uoste – vėl eismo pokyčiai

Image
VNO
Vykstant Vilniaus oro uosto prieigų ir visos eismo schemos rekonstrukcijai, nuo birželio 3 dienos, atvykus automobiliu, keleivius išlydėti ir pasitikti bus galima naujai įrengtoje aikštelėje P2, esančioje priešais baigiamą statyti išvykimo terminalą, skelbia Lietuvos oro uostai.

 

Į šią aikštelę persikelia ir visos kitos - pavežėjų, taksi bei dalinimosi automobiliais -  paslaugos, kurios čia veiks iki rugsėjo pabaigos, kai Vilniaus oro uosto prieigų rekonstrukcija bus baigta ir visa centrinė aikštė bus atidaryta naudojimui.

 

Nuo birželio 3 dienos dabar keleivių naudojamos PC ir P3 aikštelės yra uždaromos paskutiniam rekonstrukcijos etapui, taip pat svarbus pokytis - laikinai bus perkeltas pagrindinis įvažiavimas į naująją automobilių sustojimo aikštelę (žr. schemą). 

 

Rudenį, baigus rekonstrukciją, bus atverta dvigubai daugiau vietų vadinamojoje „Kiss & fly“ zonoje, skirtoje trumpalaikiam sustojimui. Ši zona bus po nauja stogine, kuri apsaugos atvykstančius keleivius nuo lietaus arba sniego. Visos šiuo metu esančios aikštelės bus sujungtos į vieną visumą – šis sprendimas transporto pralaidumą padidins du kartus.

reklama

 

Pėstiesiems – tiesus takas į išvykimo terminalą

 

Įgyvendinant laikinus pokyčius, vasarą pėsčiųjų patogumui sukurta galimybė iš sustojimui skirtos aikštelės P2 taku patekti tiesiai į išvykimo terminalą - pasinaudojant atnaujinta kairiąją senojo panduso dalimi.

 

Primenama, kad dėl vykdomų prieigų rekonstrukcijos darbų, transporto priemonių užvažiavimo pandusas esamo išvykimo terminalo link yra uždarytas visam laikui. Automobiliu išvykimo esamą terminalą pasiekti gali tik aptarnaujantis ir keleivių su individualiais poreikiais transportas.

 

Keičiasi autobusų stotelių vietos

 

Nuo birželio 3 dienos miesto autobusams skirtos stotelės oro uosto prieigose bus tik Rodūnios kelyje (greta viešbučio „AirInn Vilnius“ ir aikštelės P4). 

 

Tarpmiestinių autobusų stotelė įsikurs F. Vaitkaus gatvėje, tik įsukus iš Dariaus ir Girėno gatvės. Tarp oro uosto ir tarpmiestinių autobusų stotelės nuolat kursuos nemokamas autobusas.

 

Turistiniai autobusai keleivius patogiai galės išlaipinti pagrindinėje naujai įrengtoje aikštelėje priešais baigiamą statyti oro uosto terminalą.

 

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: