VersloSavaite.lt   
2023 06 09, 09:18
„Urmas“ turi naują valdytoją

Image
Foto
Nuo birželio 1 dienos didžiausio Kauno regiono prekybos miestelio „Urmas“ valdytojos pareigas pradėjo eiti Daiva Dankšienė, sukaupusi vertingą patirtį prekybos objektų valdymo srityje.

 

„Rinka keičiasi, todėl atėjo ženklių permainų metas ir prekybos miesteliui „Urmas“. Objekto savininkai iškėlė ambicingas užduotis tapti populiariausiu šiuolaikiniu prekybos ir laisvalaikio centru Kauno regione, toks iššūkis sudomino ir motyvavo prisidėti savo profesiniu potencialu prie esamos profesionalų komandos. 

 

Tikslams įgyvendinti prireiks nemažai laiko, tačiau sukaupta patirtis leis realizuoti iškeltus permainų planus  ir ženkliai pakeisti  bei atnaujinti kauniečių mėgiamą prekybos miestelį“, - įsitikinusi naujoji „Urmo“ valdytoja Daiva Dankšienė.

 

Prekybos miestelio „Urmas“ plėtros direktorius Kęstutis Isakas sako, jog sprendimas pakviesti į komandą patyrusią nekilnojamojo turto valdymo specialistę nėra atsitiktinis.

 

„Šiuo metu yra dėliojamas naujas prekybos miestelio konceptas, kuris padės atsinaujinti ir sustiprinti mūsų pozicijas. „Urmo“ populiarumas rodo, kad tai yra labai patraukli apsipirkimo vieta kauniečiams ir miesto svečiams, todėl tikrai išsaugosime turimus „Urmo“ privalumus, bet pašalinsime trūkumus, gerindami apsipirkimo patirtį, didindami paslaugų spektrą, didelį dėmesį skirdami laisvalaikio praleidimo sektoriui ir rinkodarai“, - sako K. Isakas.

 

Verslosavaite.lt

 

  

 

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: