VersloSavaite.lt   
2014 09 29, 14:51
„Biuro gražuolė 2014: Prasidėjo balsavimas

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Pirmadienį prasidėjo balsavimas už konkurso „Biuro gražuolė 2014“ dalyves. Konkurse – 9 dalyvės iš 3 Lietuvos miestuose įsikūrusių įmonių biurų.

 

Atiduoti balsą už jums patinkančias dalyves galite čia.     

reklama

 

Balsavimas vyks iki spalio 14 d.

 

Balsavimo taisyklės kaip ir kasmet išlieka tos pačios – su vienu el. pašto adresu galima balsuoti vieną kartą per parą.

 

Visi el. paštu siųsti balsai yra tikrinami ir jei pašto adresas neegzistuoja, yra nenaudojamas ar yra gaunamas atsakymas, kad iš šio pašto nėra balsuota, toks balsas neįskaitomas. Iš vieno kompiuterio IP skirtingais el. pašto adresais už vieną dalyvę galima balsuoti ne daugiau kaip 10 kartų per parą.

 

Balsavimas vyksta ir SMS žinutėmis

 

Atiduoti balsą už jums patinkančią dalyvę galima ir trumposiomis SMS žinutėmis. Kaip tai padaryti galite sužinoti čia.

 

Balsuoti mobiliuoju telefonu galima ne daugiau kaip 10 kartų per parą už vieną dalyvę iš vieno telefono numerio.

 

Konkurso organizatoriai atkreipia dėmesį, kad išaiškėjus nesąžiningo balsavimo atvejams, konkurso vertinimo komisija gali dalyvę, už kurią buvo taip balsuota, pašalinti iš konkurso.

 

Balsų skaičiavimas

 

Nugalėtoja paaiškės susumavus portale balsavusių VersloSavaite.lt skaitytojų ir komisijos narių balsus. Komisiją sudarys praeitų metų konkurso nugalėtoja Ineta Dubenčiukaitė, profesionalus fotografas Nerijus Šabanauskas ir trys organizatorių atstovai.

 

Komisijos skirti balai sudarys ne daugiau kaip 30 proc. galutinio įvertinimo.

 

Komisijos balsų procentas skaičiuojamas laikant, kad už visas konkurso dalyves atiduoti skaitytojų balsai sudaro 70 proc. galutinio įvertinimo, likusieji 30 proc. yra išdalinami atsižvelgiant į tai, kiek kuri dalyvė gavo komisijos balų.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: