Tautvydas Padgurskas, VersloSavaite.lt   
2014 09 22, 13:07
„Biuro gražuolė 2013“: Pergalė konkurse paskatino siekti naujų tikslų (interviu)

Image
I. Dubenčiukaitė (D.Kanepcko nuotr.)
Įsibėgėjo septintus metus organizuojamas konkursas „Biuro gražuolė“. Praeitų metų nugalėtoja Ineta Dubenčiukaitė sako, kad jai laimėtas konkursas – tai dar vienas gyvenimo epizodas, kuris atnešė daug gražių emocijų ir naujų patirčių.

 

UAB „Creditinfo Lietuva“ dirbanti „Biuro gražuolė 2013“ I. Dubenčiukaitė atsakė į VersloSavaite.lt klausimus.

 

Ką jums reiškia „Biuro gražuolės“ titulas ir kas pasikeitė gyvenime / darbo aplinkoje jį gavus? Ką konkursas davė Jums ir kolegoms? – paklausėme I. Dubenčiukaitės.

 

Savaime suprantama kaip ir kiekvienai moteriai šis laimėjimas tai dar vienas malonus ir širdį glostantis įvertinimas. Kiekviena iš mūsų, dalyvavusių konkurse, buvo verta pergalės.

 

Ką man reiškia laimėtas konkursas? Tai buvo mažas įrodymas sau, suteikęs dar daugiau pasitikėjimo savimi ir stimulo nesustoti siekiant mažesnių ar didesnių tikslų, tiek darbe, tiek ir asmeniniame gyvenime. Na, bet laimėtas konkursas galvos tikrai nesusuko ir nosies neužrietė.

 

Profesinėje veikloje kardinalių pokyčių neįvyko, bet asmeniniame gyvenime atnešė malonių permainų. Nemeluosiu, po konkurso, dėmesio iš aplinkinių sulaukiau keliskart daugiau. Prisiminė ir sveikino seni draugai su kuriais dėl įvairiausių priežasčių tiesiog nerasdavome laiko susitikti ar susiskambinti, atsinaujino bendravimas su buvusiais bendradarbiais, bendramoksliais, studijų bičiuliais.

 

Iki šiol su šypsena apie laimėtą titulą susitikimų metu primena ir verslo partneriai. Konkursas, kaip ir minėjau, man suteikė dar daugiau pasitikėjimo savimi, užsibrėžtų tikslų siekimo, o kolegoms – smagiai praleisto laiko tiek viso balsavimo metu, tiek ir po konkurso. Vienareikšmiškai galiu pasakyti – tik geros emocijos!

 

 

Kaip panaudojote laimėtus prizus?

 

Kadangi laimėjau tikrai nemažai įvairiausių prizų, beveik visus juos jau esu panaudojusi. Prizai, kuriuos galėjau dalintis su kolektyvu buvo patys šauniausi ir sukėlė daugiausiai emocijų. Puikiai praleidome laiką UNO nuotykių ir pramogų parke, pasinaudojome reklama portale VersloSavaite.lt.

 

Grožio salono paslaugos  ir kosmetikos priemonės panaudotos pagal paskirtį – išvaizdai ir gerai savijautai puoselėti. Kvietimai į filmą taip pat buvo panaudoti nedelsiant. Dovanotą knygą perskaičiau vasaros atostogų metu.

 

Kadangi dar nesinaudojau asmenine fotosesija, tad su fotografu Dainium Kanapecku sutarėme, kad fotosesiją surengsime rudenį, kuomet tikrai tinkamas laikas meniškoms nuotraukoms.

 

Kaip matote laimėtais prizais mėgavausi ištisus metus, tad tai suteikė dar daugiau gerų emocijų.

 

Ar rekomenduotumėte dalyvauti konkurse?

 

Taip, kai tai jau esu patyrusi pati, galiu drąsiai sakyti: „Rekomenduoju“. Rekomenduoju, toms merginoms, kurios vis dar turi slaptą svajonę sudalyvauti grožio konkurse. Tas, kurios myli savo darbą ir nori įtraukti ne tik draugus, bet ir visą darbo kolektyvą. Merginas, kurioms tai būtų dar vienas smagus savęs išbandymas.

 

Sakoma „Svarbiausia dalyvauti, o ne laimėti“, o aš sakau „Dalyvauk, kad laimėtum!”, tad kodėl gi nepabandžius ir Tau! Merginos, įrodykite, kad ne tik dideli darbai, bet ir gražūs žmonės puošia Lietuvos įmones.

 

Laimėtas konkursas tai dar vienas gyvenimo epizodas, kuris atnešė daug gražių emocijų ir naujų patirčių.

 

 

Kuo iš visų turėtų išsiskirti „Biuro gražuolė“?

 

Žvelgiant į šią dieną, manau, pagrindinis dalykas, padėsiantis išsiskirti iš visų kitų tai – paprastumas. „Biuro gražuolė“ tai toks konkursas, kuriame pagrindinio vaidmens nevaidins neeiliniai talentai.

 

Tai konkursas, kuris turi išrinkti moterišką moterį, kuri žavėtų ne tik vyriškos giminės atstovus, bet patiktų ir kitoms moterims, skleistų savo charizmą, būtų žavi, savimi pasitikinti ir sociali.

 

Toms merginoms, kurios nepasitiki savo jėgomis noriu palinkėti, kad per likusius metus jos šito išmoktų ir tą išmokusios sudalyvautų konkurse kitais metais, o toms, kurios tiki savo sėkme, savo įmone ir svarbiausia, pergale, dalyvaukite ir tikrai laimėsite!

 

Vienintelis kelias į sėkmę tai tikėjimas!

 

 

 

Konkurso nugalėtojai atiteks profesionali asmeninė fotosesija, kurioje ją papuoš stilistai. Prizo steigėjas – pagrindinis konkurso rėmėjas – prekybos miestelis „Urmas“. Nugalėtojai taip pat atiteks 500 litų vertės kosmetikos gaminių krepšelis iš e-pirklys.lt, 100 eurų vertės parfumerijos rinkinys iš salono SCENT BAR.

 

Jos atstovaujama įmonė gaus 5000 litų vertės čekį savo reklamai portale VersloSavaite.lt ir „Saugaus darbo centro“ 500 litų vertės konsultaciją.

 

Nuotraukų autorius Dainius Kanapeckas

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: