VersloSavaite.lt   
2022 10 04, 11:18
„ACC Distribution“ pakeitė prekės ženklą

Image
Foto
Įgyvendinant ambicingą veiklos strategiją didmeninės elektronikos įrenginių prekybos bendrovė „ACC Distribution“, priklausanti „ACME Grupei“, atnaujino prekės ženklą bei vizualinį identitetą, skelbia bendrovė.

 

Pokyčiais siekiama stiprinti sinergiją su globaliais prekių ženklais, inovacijų kryptimis bei plėsti pasaulinių prekių ženklų vartus į Baltijos šalių rinkas.

 

Viena didžiausių technologijų platintojų Baltijos šalyse „ACC Distribution“ jau ne vienerius metus lyderiauja įvesdama į rinką perspektyviausius elektronikos įrenginių prekės ženklus ir užtikrindama nuoseklų ir trumpiausią technologinių prekės ženklų diegimo kelią: nuo regioninės rinkos, kanalų išmanymo, rinkodaros paslaugų iki sklandžios logistikos grandinės, finansinių sprendimų.

 

„Per daugiau nei 20 metų, intensyviai dirbdami su tarptautiniais partneriais ir Baltijos šalių klientais, sukaupėme itin didelę patirtį, todėl įmonę drąsiai galime vadinti pasaulinių prekių ženklų vartais į regioninę rinką. Sieksime tą daryti su dar didesniu užsidegimu, kad Baltijos šalių vartotojams galėtume pasiūlyti ne tik naujausias technologijas, bet ir globalias tendencijas, o atstovaujamiems prekių ženklams – naujas galimybes ir vertingas įžvalgas apie vietinę rinką“, – komentuoja „ACC Distribution“ vadovas Žymantas Baušys.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: