2008 09 30, 15:33
PC „Panorama“ atidarymas – lapkričio 7 dieną

Vs nuotr.Šiuolaikinis laisvalaikio ir prekybos centras „Panorama“ duris vilniečiams ir miesto svečiams atvers šių metų lapkričio 7 dieną.

Naujų laisvalaikio praleidimo bei apsipirkimo galimybių pasiūlysianti „Panorama“ išsiskirs erdvumu ir patogumu. Žvėryne, T.Narbuto gatvėje, įsikūrusiame centre vilniečių lauks per 170 prekybos ir  paslaugų vietų: 140 drabužių, avalynės ir kitų parduotuvių, daugiau nei 20 restoranų, kavinių ir laisvalaikio praleidimo vietų. Per dvi dešimtys parduotuvių Lietuvoje bus pristatomos pirmą kartą.

„Atidarydami „Panoramą“ vilniečiams ir miesto svečiams siekiame pasiūlyti pasirinkti jiems patrauklų laisvalaikio praleidimo būdą: patogiai, greitai apsipirkti ir įdomiai praleisti laisvalaikį su draugais ar šeima. Jau dabar galiu pasakyti, kad į naująjį prekybos centrą pavyko pritraukti naujovių pasiūlysiančių tarptautinių prekės ženklų“, – sakė „Panoramos“ direktorius Raimondas Bureika.

Trijų aukštų prekybos ir laisvalaikio centras siekiant patogumo bus suskirstytas į keletą funkcinių zonų, kuriose įsikurs maisto, namų interjero ir dizaino, drabužių bei prekių mažiesiems parduotuvės, veiks pasaulio virtuvių restoranai.

Aktyvaus laisvalaikio mėgėjams bus skirta po stogu įrengta kartingo trasa.

Atvykstantiems automobiliu skirta didžiausia Baltijos šalyse požeminė automobilių stovėjimo aikštelė. Dviejų aukštų, apie 60 000 kv. m. aikštelėje greitai rasti laisvas stovėjimo vietas padės moderni automobilių srautų valdymo sistema.

Laisvalaikio ir prekybos centro „Panorama“ projektą plėtoja bendrovė „E.L.L. Nekilnojamas turtas“. Bendrovės investicijos į šį projektą siekia 270 mln. litų.

Į viršų

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

reklama