reklama

rekomenduojame


Ryšiai su visuomene
RsV „Promo Service“

Teisinės konsultacijos
Teisininkų patarimai

Universalus meistras
Plytelių klijavimas

Laisvalaikio batai
Laisvalaikio batai

Viešieji pirkimai
Mercell viešųjų pirkimų portalas

Pigios kelionės lėktuvu
Pigių kelionių pasiūlymai

Lėktuvų bilietai
Pigūs lėktuvų bilietai internetu

Mass Effect Andromeda
Mass Effect Andromeda news

Palapinės
Palapinės

reklama

Verslas ir ekonomika

„Citadele“ bankas suteikė daugiau nei pusės milijono eurų paskolą (tiksli paskolos suma 560 826 eurų) Panevėžio reklamos gamybos įmonei UAB „Spektrus EU“.

Po prezidento ir parlamento rinkimų Prancūzijoje naujajam šalies vadovui Emanueliui Macronui ir jo vadovaujamai partijai „La République En Marche!“ suteiktas toks politinis mandatas, kokio jau seniai nebuvo ne tik Prancūzijoje, bet ir kitose Europos senbuvėse.

Eurostato skelbiami duomenys apie Europos Sąjungos (ES) gyventojų vidutines vartojimo išlaidas, atsižvelgiant į kainų lygį šalyje bei įtraukiant tas paslaugas, kurias apmoka valdžios sektorius, rodo, kad 2016 metais Lietuva aplenkė kaimynines valstybes (Latviją, Estija, Lenkiją) ir artėja prie Ispanijos.

Lietuvos smulkus ir vidutinis verslas (SVV) suvokia išorines rizikas, tačiau toli gražu ne visuomet priima deramus sprendimus, kad apsisaugotų nuo galimų pavojų.

Daugiau nei 80 proc. gyventojų, susidūrę su poreikiu pasiskolinti lėšų vartojimui, iš visų kredito įstaigų pirmiausia kreiptųsi į bankus. Į greitųjų kreditų įmones linkę kreiptis vos 3 proc., į kredito unijas – 7 proc. gyventojų.

Noras žengti koja kojon su naujausiomis technologijomis daugelį skatina kurti vis išmanesnius namus. Įsigyti modernūs įrenginiai ir daiktai ne tik palengvina buitį, padeda sutaupyti laiko, praturtina laisvalaikį ir taip pagerina gyvenimo kokybę, bet ir išaugina namų turto vertę.

Dažnai pasigirsta nuomonių, kad Z karta pakeis (o galbūt jau keičia?) socialinio gyvenimo normas. Neišvengiamai pokyčiai po kurio laiko pasireikš ir darbo rinkoje, darys įtaką darbuotojų paieškai.

Kasmet Lietuvą pasiekia vis daugiau suklastotų prekių. Vien per praėjusius metus šalies muitinės pareigūnai sulaikė daugiau nei 4,9 milijono suklastotų prekių, o tai net 55 kartus daugiau nei 2015 m.

Nuosavas verslas yra ne tik laisvė priimti sprendimus, bet ir didelė atsakomybė. Kalbant apie verslo kūrimą ir plėtrą, svarbu pabrėžti makroekonomikos rodiklių svarbą. Šie rodikliai daugeliui yra tik nuobodūs skaičių rinkiniai, bet jie gali būti labai naudingi pašnekovai, kurie gali papasakoti daug įdomių dalykų, tik reikia mokėti su jais kalbėti.

Jeigu sudaromos patogios sąlygos paaukoti kas mėnesį, kas trečias, bent kartą aukojęs per nepriklausomą atsiskaitymų platformą „Viena sąskaita“, tampa nuolatiniu aukotoju – tokius rezultatus atskleidė Aukok.lt atliktas tyrimas, išanalizavus mokėjimų platformos klientų aukojimo įpročius. 

„Danske Bank“ suteikė 9 mln. eurų paskolą bendrovei „Klaipėdos vanduo“. Gautas lėšas įmonė, aprūpinanti geriamuoju vandeniu Klaipėdos miesto ir rajono gyventojus, paskirs naujiems vandentiekio ir nuotekų tinklams tiesti ir esamiems rekonstruoti.

Seimas, siekdamas perkelti Europos Sąjungos direktyvą (ES) 2015/849, kuri reikalauja finansinių paslaugų teikėjams žinoti savo klientus ir nustatyti jų tapatybę, pagal dabartinį projektą atiduoda viską į bankų rankas.

„Fazer Lietuva“ kepykloje atidarytos naujos gamybinės patalpos, į kurias investuota 1.7 mln. eurų. Prasiplėtusioje kepykloje jau veikia nauja duonos užkandžių gamybos linija, skirta patenkinti vis didėjantį šių produktų poreikį rinkoje.

Užsitęsęs naujojo Darbo kodekso priėmimas prigesino jo laukusių šalies verslininkų entuziazmą.

Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (VMI) primena, kad gyventojai, kurie deklaravo pajamas už 2016 metus, tačiau iki šiandien dar nesumokėjo gyventojų pajamų mokesčio (GPM) įmokos, turėtų tai padaryti kuo skubiau, nes VMI bus priversta taikyti išieškojimo priemones.

Pastaraisiais metais didėjęs užimtumas, sparčiai augęs darbo užmokestis ir namų ūkių kreditavimas, aktyvi nekilnojamo turto rinka ir gana aukšti vartotojų lūkesčiai buvo ypač palankios sąlygos mažmeninės prekybos įmonėms didinti pajamas.

Neretai tiek pradedantis verslas, tiek ir brandžios įmonės, galvodamos apie paskolas verslui, vadovaujasi šioje srityje vyraujančiais stereotipais ir sklandančiais mitais.

Draudimo bendrovė „BTA Baltic Insurance Company“ (BTA) Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje keičia vizualinį identitetą – logotipą bei bendrovės vertybių komunikaciją. Naujasis BTA  įvaizdis reiškia, kad paprasta būti atsakingam, jei šalia yra svarbiausių gyvenimo tikslų padedantis siekti partneris.

Pasaulinė Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija (EBPO) paskelbė tarptautinio mokinių vertinimo (PISA) tyrimo rezultatus apie finansinį raštingumą. Paaiškėjo, kad Lietuvos penkiolikmečiai iš visų tyrime vertintų europiečių atsidūrė priešpaskutinėje vietoje.

Lietuvoje vidutinis darbo užmokestis pirmą ketvirtį augo sparčiausiai nuo 2008 metų. Statistikos departamento duomenimis, vidutinis darbo užmokestis neatskaičius mokesčių pirmą ketvirtį buvo 817,6 eurai, arba 9,3 proc. didesnis negu prieš metus.

< Ankstesnis Kitas >

Rezultatai 1 - 20 is 10076

reklama

D1 docinta

apklausa

Kiek laiko trunka jūsų kelionė iki darbo?
 

reklama

reklama

reklama

reklama