Verslas ir ekonomika

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, jog išsiuntė daugiau nei 6 tūkst. pranešimų mikroįmonėms, kurios sulaukė kvietimų teikti prašymus negrąžinamai subsidijai gauti, tačiau to nepadarė.

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, kad pirmą kartą realizavo konfiskuotas kriptovaliutas, kurias pardavus į valstybės biudžetą pervesta 6,4 mln. eurų. Sklandus kriptovaliutų iškeitimas į eurus truko beveik parą.

Gyventojų apklausos rodo, kad apie pusė pirkėjų gailisi dėl pirkinių, įsigytų su viliojančia nuolaida. Artėjantys didieji pasauliniai išpardavimai „juodasis penktadienis“ ir „kibernetinis pirmadienis“ taps dar vienu iššūkiu suvaldyti emocinį apsipirkimą.

Pieno supirkimo kainos Lietuvoje augo ketvirtą mėnesį  iš eilės – per šių metų spalį, palyginti su praėjusiu mėnesiu, vidutinės natūralaus pieno supirkimo kainos padidėjo 8,4 proc., iki 305,2 eurų už toną.

Kiekvieną dieną šalyje pranešama apie rekordinius užsikrėtimo koronaviruso atvejus – auga ne tik sergančiųjų, bet ir kontaktą su jais turėjusių skaičius. Šiuo metu saviizoliacijoje yra per 40 tūkst. žmonių, tačiau darbdaviai ne visada žino, kaip teisingai pasielgti įvairiose situacijose.

Naujausios grindų dangų technologijos užtikrina, kad vonios kambaryje ir be šildomų grindų nereikėtų šalti kojų ant plytelių. Gyvenamajam būstui visai nebūtina pati aukščiausia grindų atsparumo klasė, o vandeniui atsparus laminatas toli gražu nereiškia, kad ant jo galima pilti vandenį.

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Kauno AVMI) informuoja, kad VMI specialistai išsiaiškino schemas, kuriose siekiant išvengti mokesčių, buvo pasitelkti tarpusavyje susiję juridiniai ir patikimi fiziniai asmenys.

Keičiasi tarptautinei energetikos bendrovei „Ignitis grupė“ priklausančios įmonės „NT Valdos“ vadovas. Iki šiol jos generaliniu direktoriumi buvęs Giedrius Meškelė nuo lapkričio 4 d. tęs karjerą kitoje Grupės įmonėje.

Didžiausią paštomatų tinklą Lietuvoje valdanti „Omniva LT“ artėjant kalėdinio sezono pikui pristato papildomą siuntų atsiėmimo būdą – „Džiaugsmo stoteles“.

Lietuvių startuolis „The Knotty Ones“ pritraukė 500 tūkst. eurų investicijų – tai didžiausia kada nors investuota pradinio kapitalo (angl. „seed“) suma į mados prekės ženklą Lietuvoje.

Nors gyvename internetinės prekybos aukso amžiuje, sunku rasti žmogų, kuris nebūtų bent kartą nusivylęs nuotoliniu būdu įsigytomis prekėmis ar paslaugomis.

Pirkėjų akims vis dažniau krypstant į e. prekybininkus, pastarieji turėtų atkreipti dėmesį į besikeičiančias vartotojų tendencijas. Didėjant žmonių, apsiperkančių e. parduotuvėse skaičiui, vis didesnę rolę Lietuvoje užims ir paštomatai, kuriuos lietuviai jau dabar renkasi net kelis kartus dažniau nei kiti europiečiai.

Baigėsi pirmasis realiu laiku Lietuvoje vykęs tyrimas, kuriame 1748 šalies gyventojai atskleidė, kokios prekės bei elektroninės parduotuvės šiuo metu jiems yra aktualiausios.

24 proc. darbdavių jų verslo poveikis aplinkai ir visuomenei patenka į svarbiausiųjų prioritetų trejetuką, rodo tyrimas.

Kiek jums reikėtų turėti pinigų, kad būtumėte patenkinti savo finansine padėtimi? Daugelis į šį klausimą atsakytų taip pat – „daugiau“.

Nuo pirmadienio, izoliuotis reikės atvykus iš Švedijos, Norvegijos, Bulgarijos, Gruzijos, Kanados, Tuniso ir Farerų salų, šiose teritorijose koronaviruso infekcijos (COVID-19) sergamumui per pastarąsias 14 dienų perkopus 25 atvejų 100 tūkst. gyventojų slenkstį.

JAV 10 metų praleidusi Raminta Stowe prieš metus grįžo į Lietuvą kartu su savo amerikiečiu vyru ir ėmėsi gana neįprasto verslo: atnaujina ir dekoruoja senus baldus.

Siekiant efektyviai perskirstyti turimus pajėgumus kovojant su koronaviruso infekcija, Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) nebevykdys izoliuotų asmenų kontrolės, informuoja Sveikatos apsaugos ministerija.

Didžiausią paštomatų tinklą Lietuvoje valdanti „Omniva LT“ priėmė sprendimą dar šiais metais išplėsti savo valdomo paštomatų tinklo pajėgumu, praneša bendrovė.

Pirmadienį, rugsėjo 7-ąją, Kaune atidarytas naujas „McDonald‘s“ restoranas. Restoranų tinklas papildė greta pramogų ir laisvalaikio centro „Mega“ esančią erdvę.

< Ankstesnis Kitas >

Rezultatai 1 - 20 is 10538

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama