reklama

rekomenduojame


Universalus meistras
Plytelių klijavimas

Šviestuvai

Kaimo turizmo sodybos

Internetas biurui, verslui

SMEfinance.lt
Verslo finansavimas internetu, be užstato 6 mėn.

Verslo kūrimas
Įmonių steigimas, pardavimas, pirkimas ir buhalterinė apskaita

Kanceliarinės prekės

vertintojas.lt

Metropolis.lt

Indigroup

Bikko.lt

Autoera padangos

Vertimų biuras Kaune

Darbas Vilniuje

reklama

VersloSavaite.lt   
2009 12 04, 10:33
Pasirašyta „Leo LT“ panaikinimo sutartis

Image
D.Kanapecko nuotr.
Penktadienį Energetikos ministras LR Vyriausybės vardu su UAB „NDX energija“ pasirašė susitarimą dėl AB „Leo LT“ panaikinimo.

 

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius teigiamai įvertino pasirašytą susitarimą, kuriuo likviduojamos visos „Leo Lt“ sukūrimo sutartys.

 

„Galima pasidžiaugti, kad užsitęsusioje „Leo Lt“ istorijoje pagaliau dedamas galutinis taškas ir Energetikos ministerija visą savo energiją galės skirti ne akcininkų ginčams nagrinėti, o svarbiausių valstybės strateginių tikslų įgyvendinimui“, – sakė A. Kubilius.

 

Premjeras taip pat pabrėžė, kad pasirašytas restitucinis susitarimas, kuriuo valstybei sugrąžinamos visos „NDX energija“ turėtos VST akcijos, teisiškai tarsi sugrąžina padėtį, buvusią iki VST privatizavimo, todėl savaime suprantama, kad abi šalys įsipareigoja nekelti klausimų dėl veiksmų, kurie buvo atliekami po privatizavimo.

 

„Manau, kad tokias nuostatas įtvirtinantis susitarimas yra sąžiningas, nes mes užuot nagrinėję, kas ką ne taip padarė po privatizavimo ar kuriant „Leo Lt“, tiesiog sugrįžtame į padėtį, kai VST priklausė valstybei. Tokiu būdu su „NDX energija“ bei jos akcininkais visiškai ir negrįžtamai baigiame visus ginčus dėl „Leo LT“, – pažymėjo Vyriausybės vadovas.

 

Kartu Ministras Pirmininkas atkreipė dėmesį į tai, kokius padarinius visuomenei ir valstybei sukėlė šį istorija. „Tai buvo gera pamoka tiek Vyriausybei, tiek privačiam verslui. Dabar visiems bus akivaizdu, kad jokie privatūs tikslai negali būti iškeliami virš bendrųjų vertybių, kad jokie dideli projektai negali vykti be visuomenės palaikymo ir pritarimo“, – pastebėjo Premjeras A. Kubilius.

 

Ministras Pirmininkas A. Kubilius taip pat pažymėjo, kad Vyriausybė palaiko ir palaikys Lietuvos verslą ir privačią iniciatyvą, užtikrins sąžiningas konkurencijos sąlygas visam verslui, užkirsdama kelią bet kokiai rinkos monopolizavimo galimybei.

 

„Esame už sąžiningą ir teisingą privačią ir viešą partnerystę, kuri naudinga abiem pusėms ir kuria bendrąją valstybės gerovę“, – nurodė Ministras Pirmininkas.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama