VersloSavaite.lt   
2019 12 31, 10:51
Sveikatos viešbučiai – tendencijos rinkoje

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Sveikatingumas ir sveika gyvensena – vis dažniau vartojami terminai, kalbant apie poreikį gyventi sveiką ir pilnavertį gyvenimą, fizinės veiklos svarbą bei įvairius sveikus maisto produktus ir paslaugas, skirtas pagerinti mūsų savijautai. Tačiau tai dar ne viskas.

 

Sveikatinimas yra ir labai pelningas verslas. Šis sektorius pasaulyje auga nesustabdomu greičiu. „The Global Wellness Institute“ prognozuoja, kad 2020 m. tarptautinė sveikatingumo turizmo rinkos vertė pasieks 900 mlrd. EUR. Pagrindinė viso to priežastis – didžiulis sveikatingumo sprendimų poreikis. Papildomą informaciją apie sveiką poilsį galite rasti https://sveikasviesbutis.lt

 

Vis daugiau keliautojų galvoja apie sveikesnius sprendimus, kuriuos taiko savo kasdieniame gyvenime, kartu norėdami tokius teigiamus įpročius perkelti ir į savo keliones. Todėl jie vis dažniau ieško viešbučių, kurie galėtų patenkinti jų lūkesčius, siūlydami sveikesnius sprendimus. Taigi, verta pažvelgti iš arčiau į sveiko poilsio tendencijas šiuolaikinėje sveikatingumo viešbučių rinkoje.

 

5 pagrindinės šiuolaikinių sveikatingumo viešbučių tendencijos

 

1. Individualus keliavimas: Sveikatingumas – tai gana asmeniškas pasirinkimas, todėl, kai žmonės užsisako apgyvendinimo paslaugas viešbučiuose visų pirma norėdami pailsėti, atsigauti ir sustiprinti savo sveikatą, nieko keista, kad jie mieliau renkasi keliauti vieni – be draugų, giminaičių ar savo antrosios pusės. Individualus keliavimas leidžia žmogui visiškai susikoncentruoti į save ir savo pagrindinį atostogų tikslą. Gera sveikata šiandien yra didžiausias turtas, todėl laiko skyrimas sau dabar yra tikrų tikriausia prabanga.

 

2. Lankstus viešnagių laikas: Tai tiesiogiai priklauso nuo keliautojų lūkesčių. Kai kurie sveikatingumo viešbučių svečiai pasirenka apsistoti ilgam laikui, numatydami tam tikrus asmeninius tikslus, tokius kaip svorio mažinimas. Tuo tarpu kiti nori trumpesnių sveikatingumo viešnagių, kurias jie išskaido metų bėgyje.

 

3. Psichologinė sveikata: Šiuolaikinio žmogaus gyvenimas yra kupinas streso, nerimo ir įtampos, todėl sveikatingumo viešbučiai ima vis daugiau dėmesio skirti viešbučiuose apsistojančių svečių psichologinės sveikatos gerinimui. Šiandien tai yra viena iš sparčiausiai besivystančių sričių sveikatingumo viešbučių rinkoje. Tai gali būti tiek paprastos meditacinės technikos ir nusiraminti padedančios veiklos, tiek ir visapusiškos psichologinės sveikatos gerinimo programos.

 

4. Daugėja turistų iš užsienio: Vis daugiau keliautojų domisi ir skaito apie sveikatingumo turizmą, suprasdami, kad tai yra nauja turizmo rūšis, orientuota į žmonių sveikatą ir gerovę, kartu galinti pasiūlyti ir labai skirtingo lygio sprendimus, atitinkančius individualius keliautojų poreikius. Be to, žmonės pradeda suprasti, kad bent trumpam atitrūkus nuo savo pabodusios ir dažnai streso kupinos kasdienybės, jie gali tapti laimingesni ir sveikesni.

 

Medicinos mokslas mus moko, kad mes patys turime būti atsakingi už savo sveikatą ir jos būklė labai priklauso nuo mūsų pačių. Todėl sveikatingumo viešbučiai, įsikūrę skirtinguose pasaulio kampeliuose, reguliariai sulaukia vis daugiau turistų, kurie atvyksta iš kitų pasaulio šalių, norėdami pasimėgauti visais sveikatingumo atostogų teikiamais privalumais.

 

5. Išskirtiniai ir personalizuoti sprendimai: Kadangi sveikatingumo atostogos yra tiesiogiai susijusios su specifiniais ir individualiais tikslais, kaip antai svorio mažinimas, streso valdymas, bendros sveikatos būklės gerinimas, miego kokybės gerinimas, chroniško skausmo mažinimas natūraliomis priemonėmis arba mokymasis maitintis sveikai ir pilnavertiškai –šiandien poilsiautojai gali pasirinkti sveikatingumo viešbučiuose siūlomas personalizuotas programas, kurios atitinka jų siekiamybes ir individualius poreikius. Kai poilsiautojas užsibrėžia sau pagrindinius tikslus ir žino, kokie yra jo prioritetai, atsižvelgdamas į juos, jis gali pasirinkti sveikatingumo viešbučius, kuriuose siūlomos jo poreikius atitinkančios sveikatinimo programos.

 

Sveikatingumo viešbučiai siekia, kad jų svečiai galėtų poilsiaudami lengviau išspręstų įvairias fizinės ir psichologinės sveikatos problemas ir tokiu būdu veiksmingiau pasiekti užsibrėžtų tikslų.

 

Tadas Venckus

 

Užs. nr. 20191231-01

 

Verslosavaite.lt