VersloSavaite.lt   
2019 12 19, 11:32
Sveikatingumo sfera – verslas, kuris visada turės paklausą

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
radėti verslą Lietuvoje – apsimoka, kadangi įvairios lengvatos, informacijos gausa bei kiti patarimai padeda pačius pirmus verslo žingsnius žengti užtikrintai bei apgalvotai. Žinoma, toli gražu ne visi verslai būna sėkmingi. Statistika atskleidžia, kad vienos geriausiai versle įsitvirtinančios sferos yra susijusios su grožio bei sveikatos sritimis.

 

Sporto klubai – ant bangos

 

Natūralu, kad sporto klubai puikiai išsilaiko. Kadangi šiais laikais žmogaus kūnas statomas ant pjedestalo – būti gražiu nori kiekvienas. O tai pasiekti gali padėti sporto sferos specialistai. Žinoma, viskas keičiasi. Nors sporto klubai visada turės paklausą, tačiau žmonės išbando ir sportą namuose, kieme.

 

Kadangi treniruokliai pigiau suteikia galimybę nepermokėjus savo namuose įsidiegti sporto erdves – klubus keičia sportas namuose. Ar tai reiškia, kad ilgainiui sporto klubai bus nebe tokia naši verslo sfera? Kažin, kadangi kad ir kaip keičiasi pasaulis, tačiau žmonės visada nori būti gražūs bei sveiki.

 

Sveikata – ir Kalėdų proga

 

Suprantama, kad verslas siūlo tai, ko žmonėms labiausiai reikia. Sporto klubų savininkai pastebi, kad abonementų bei papildų pardavimai padidėja prieš šventes. Natūralu, kad tokiu atveju pradedama galvoti apie dovanas, kurios gali nustebinti artimuosius ir dažnai stengiamasi dovanoti ne tik daiktą, tačiau emociją.

 

Daugiau originalių dovanų mylimiems asmenims galite rasti čia: https://imuperku.lt/dovanu-idejos/dovanu-idejos-mamai/.

 

Dovanų idėjos kalbant apie sveikatą apima ne tik sporto klubų abonementus, gana populiaru dovanoti vitaminus, vaisių krepšelius, patogius drabužius bei kitus daiktus, kurių pardavimai prieš šventes išauga net kelis kartus.

 

Ar kaina visada svarbi?

 

Kadangi šiuo metu Lietuvoje yra labai daug klubų, kurie siūlo sveikatingumo paslaugas, natūraliai kyla klausimas, kodėl vieni populiaresni nei kiti? Ilgus metus buvo teigiama, kad lietuviams svarbiausia yra maža kaina ir jie sportuoja ten, kur – pigiausia. Tai nėra tiesa. Vis dažniau akcentuojama asmeninio trenerio svarba, taip pat, treneriai, kurie padeda, paaiškina kaip atlikti pratimus, kadangi nemokant galima sau padaryti daugiau problemų su sveikata nei buvo iki šiol.

 

Štai todėl planuodami dovaną žmogui nepamirškite, kad sveikatingumo gerinimo dovana turi būti apgalvota.

 

Užs. nr. 20191219-01

 

 

Verslosavaite.lt