VersloSavaite.lt   
2021 11 11, 11:59
Pagrindinės telefono priežiūros klaidos, kurias daro dažnas iš mūsų

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Įsigydami naują įrenginį pasižadame sau, kad daiktą tausosime ir saugosime. Kaip yra iš tikrųjų? Po kurio laiko savo pažadą pamirštame ir grįžtame prie senų įpročių. Kartais nė nesuvokiame, kokie kenksmingi gali būti iš pažiūros nekalti veiksmai. Kokios yra pagrindinės telefono priežiūros klaidos?

 

Paliekame telefoną atviroje bei šiltoje vietoje

 

Natūralu, jog išmanusis telefonas - neatsiejama mūsų kasdienybės dalis. Kadangi jį turime su savimi visur, jo staigus padėjimas ant šalia esančių paviršių tampa įprastu dalyku. Tam, kad telefonas tikrai išliktų ilgaamžiškas, vertėtų atkreipti dėmesį į savo aplinką. Palikdami įrenginį ilgam ant apšviesto darbo stalo labai rizikuojame. Nė nesuvokdami galime pakenkti išmaniajam, nes bet kokio tipo perkaitimas turi savo padarinius. Telefono veikimo greitis gali sulėtėti, o baterija nusilpti. Jei jau atsidūrėte tokioje situacijoje, prisiminę šį faktą nuo telefono nuimkite dėkliuką - įrenginys greičiau atvės.

 

Numojame ranka į papildomą apsaugą

 

Telefonas mūsų rankose išbūna ilgą dienos dalį. Kuo daugiau juo naudojamės, tuo didesnė tikimybė jį kažkaip pažeisti. Dėl šios priežasties nevertėtų ignoruoti rekomendacijų įsigyti papildomų priedų. Ekrano apsauga yra būtina tam, kad nereikėtų liūdėti dėl suskilusio ar subraižyto ekrano. Dėkliukai telefonams suteikia papildomą tvirtumą.

 

Taip pilnai uždengiama nugarėlė ir telefono šonai. Nereikėtų pamiršti, kad tokie telefonų priedai turi ne tik apsauginę paskirtį - personalizuotas dizainas gali sukurti unikalų estetinį įvaizdį. Tiek speciali ekrano apsauga, tiek Jūsų telefono modeliui tinkamas dėklas yra tos priemonės, kurios leidžia išmaniojo funkcionalumu mėgautis daug ilgesnį laiką be papildomų išlaidų visokiems taisymams.

 

Leidžiame kauptis nešvarumams

 

Kita dažna klaida, kuria neturėtumėme džiaugtis, yra retas telefono ir jo priedų valymas. Nors ir atrodo, kad telefono dėkliukas yra tarytum apsauginis šydas, dengiantis nuo visų nešvarumų, tuo tikėti nereikėtų. Purvas ir dulkės randa kelią ant telefono paviršių, todėl išvalyti reikėtų ne tik telefono nugarėlę, bet ir dėkliuką. Valydami įrenginio paviršius geriau venkite pavojingų skysčių, rinkitės specialias priemones be alkoholio, kurias turi įtrinti į didelius paviršius. Kitaip sakant apsaugokite kamerą, įkrovimo bei mikrofono lizdus. Jei ten leisite patekti skysčiams, galite nenorėdami pažeisti telefono būklę. Nepamirškite, kad valyti telefoną svarbu ne tik dėl šio funkcionalumo, bet ir dėl asmeninės higienos - juk ant išmaniųjų kaupiasi daugybė bakterijų, kurie lengvai pasiekia mūsų organizmus.

 

Naudojame ne gamintojo įkroviklį

 

Nors priedus telefonui pirkti tikrai pravartu, kartais pasirinkdami paprastus įkroviklius, kurie ne visada yra pritaikyti būtent mūsų išmaniajam, galime nejučia pakenkti įrenginio veikimo mechanizmams. Venkite senų laidų, kurie stalčiuose glūdi jau kelis metus, taip pat nesirinkite pigių įkroviklių.

 

Geriau rinkitės patikimus gamintojus tam, jog nepažeistumėte telefono baterijos. Tinkamas pasirinkimas - belaidis įkroviklis. Juk neretai skubėdami pakrauti telefoną pažeidžiame krovimo lizdus, tad tikrai neblogas sprendimas yra po ranka turėti šį inovatyvų įrenginį.

 

Užs. nr. 20211111-01

 

Verslosavaite.lt