reklama

reklama

Tautvydas Padgurskas, VersloSavaite.lt   
2012 06 11, 15:14
Kaune savaitgalį praūžė „Bike show Millennium & Auto show 2012“ (foto, video)  

Image
T. Padgursko nuotr.
Savaitgalį Kauną drebino motociklų griausmas, padangę užtvindė tiršti „deginamų“ padangų skleidžiamų dūmai ir šurmuliavo minios auto bei moto gerbėjų.

 

Šeštadienį Kauno S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome įvyko 13-asis „Bike show Millennium“, o sekmadienį aerodromas tapo transporto technikos rojumi – įvyko kasmetinis renginys „Auto show“.

reklama

 

Auto ir moto mėgėjų savaitgalį motociklininkai pradėjo susirinkę Kauno Pilies prieigose, iš kur važiuodami kolona užpildė didžiausias miesto gatves ir patraukė aerodromo link. Čia vyko gausybė renginių iki pat vėlyvo vakaro, kurį vainikavo koncertas ir šventinis fejerverkas.

 

Susirinkusiuosius kaitino aistringos „Top Gear“ merginos, kurios ant pakylos įrengtoje plovykloje išblizgino purviniausius automobilius ir motociklus. Putų ir vandens srovių neišvengė ir jų savininkai.

 

Sekmadienį motociklus pakeitė automobiliai. Čia buvo galima išvysti S. Karoso, S. Brundzos, A. Eitučio, G. Rimkaus, Lietuvos klasikinių automobilių klubo ir kitų kolekcionierių senovinius bei visiškai naujus automobilius, taip pat LASF ralio, kroso, slalomo bei drago sporto klubų kovinius bolidus.

 

Vyko džipų trialas, kuriame netrūko staigmenų – vienas keturatis visureigis ne kartą „pakibo“ ant kalniukų, teko kviestis pagalbos šį džipą ištraukti. Taip pat vienas iš džipų staigiai sukdamasis apvirto ant šono.

 

Sekmadienį taip pat vyko „Drift Challenge“ automobilių šoninio slydimo varžybos „Millennium“ taurei laimėti bei Europos motokroso čempionato finaliniai važiavimai.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 „Auto Show 2012“

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tautvydo Padgursko nuotraukos

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama