reklama

reklama

Internetinis rašalinis spausdintuvas HP OfficeJet 6500A Plus

 

 

 

 

Internetinis rašalinis spausdintuvas HP OfficeJet 6500A Plus

 

Tai – naujos kartos įrenginys su HP sukurta „ePrint“ funkcija, leidžiančia spausdinti bet kur ir bet kada, užduotį spausdintuvui nusiunčiant paprasčiausiu elektroniniu paštu.

 

Sukūrusi internetinio spausdinimo funkciją „ePrint“, HP pristatė trūkstamą grandį šiuolaikiniame vis mobilesnių technologijų pasaulyje. Šio patobulinimo dėka spausdinti dabar galima iš bet kur ir bet kada vien mobilaus įrenginio pagalba. Išlaisvindama vartotojus nuo būtinybės prijungti spausdintuvą prie konkretaus įrenginio, bendrovė HP sukūrė neišsemiamas galimybes šiuolaikiniams mobiliesiems biurams ir mobiliesiems vartotojams.

 

HP „ePrint” funkcija  leidžia vartotojams bei verslo įmonėms spausdinimą pritaikyti prie savo gyvenimo būdo. Spausdinimo užduotis – elektroninis laiškas, darbo dokumentas ar fotografija – tiesiogiai į „ePrint” funkciją palaikantį spausdintuvą gali būti siunčiama iš įvairių įrenginių – „Apple iPad”, išmaniųjų telefonų „iPhone”, „BlackBerry” arba kitų, bei iš asmeninio ar darbo kompiuterio.

 

HP „ePrint” įdiegti ir naudoti labai paprasta. Nereikia spausdintuvo instaliuoti kompiuteryje. Kiekvienas HP spausdintuvas su „ePrint” funkcija turės unikalų elektroninio pašto adresą. Norėdamas atspausdinti, klientas turi paprasčiausiai išsiųsti elektroninį laišką su reikiamu dokumentu į spausdintuvo elektroninio pašto adresą.

 

HP „ePrint” funkcija jau išbandyta ir veikia su šiomis elektroninio pašto programomis: „Outlook 2003”, „Outlook 2007”, „Hotmail”, „Yahoo! Mail”, „Gmail”, „Apple Mail” („iPhone”, „iPad”, „Macbook”, „MacbookPro”), „BlackBerry” ir „Nokia/Symbian” pašto programomis.

 

HP „ePrint” pagalba galima atspausdinti daugelio formatų failus, jų tarpe „Microsoft Word”, „Microsoft PowerPoint”, „Microsoft Outlook”, „Microsoft Excel”, tekstinius dokumentus (.txt), PDF, vaizdo failus (bmp, jpg, png, gif, tiff formatais).

 

 

  

 

reklama

apklausa

Ar šią vasarą atostogavote?
 
Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama