Biuro gražuolė 2013

 

 

Rugsėjo 6 d. Lietuvoje startavo kasmetiniai žaviausios biuro darbuotojos rinkimai – „Biuro gražuolė 2013“.

 

Nuotraukų siuntimas – rugsėjo 6-23 d., balsavimas – rugsėjo 24 – spalio 7 d.

 

Sveikiname Inetą Dubenčiukaitę tapus „Biuro gražuole 2013“!    INTERVIU + FOTO

 

 

 

 

         

 

Itin nekokybiškos, vulgarios, visiškai nesuderinamos su konkurso idėja ar be savininkės sutikimo atsiųstos nuotraukos nebuvo priimamos.

 

Balsavimo taisyklės

 

Antrasis konkurso etapas – portalo lankytojų balsavimas internetu ir SMS žinutėmis – prasidėjo rugsėjo 24 (12 val.) ir vyko iki spalio 7 d. 11 val. Su vienu el. pašto adresu galima balsuoti vieną kartą per parą.

 

Visi el. paštu siųsti balsai tikrinami ir jei pašto adresas neegzistuoja, yra nenaudojamas ar yra gaunamas atsakymas, kad iš šio pašto nėra balsuota, toks balsas neįskaitomas. Iš vieno kompiuterio IP skirtingais el. pašto adresais už vieną dalyvę buvo galima balsuoti ne daugiau kaip 10 kartų per parą.

 

Balsuoti mobiliuoju telefonu siunčiant SMS žinutes taip pat buvo galima ne daugiau kaip 10 kartų per parą už vieną dalyvę iš vieno telefono numerio.

 

Prie bendrų balsų už dalyvę bus prisumuoti ir socialinio tinklalapio „Facebook“ balsai („Patinka“). Tokiu būdu balsuoti galima spaudžiant mygtuką „Patinka“ po dalyvės anketa. Balsuoti galima už visas patinkančias dalyves, po kartą už kiekvieną. Asmuo turi būti prisiregistravęs ir prisijungęs prie svetainės.

 

Atkreipiame dėmesį, kad išaiškėjus nesąžiningo balsavimo atvejams, konkurso vertinimo komisija gali dalyvę, už kurią buvo taip balsuota, pašalinti iš konkurso.

 

Balsų skaičiavimas

 

Nugalėtoja paaiškės susumavus portale balsavusių VersloSavaite.lt skaitytojų, Facebook („Patinka“), SMS ir komisijos narių balsus. Komisiją sudarys praeitų metų konkurso nugalėtoja Jūratė Graževičiūtė, įvaizdžio kūrėja Liubovė Čaplikienė, profesionalus fotografas Dainius Kanapeckas ir trys organizatorių atstovai. Komisijos skirti balai sudarys ne daugiau kaip 30 proc. galutinio įvertinimo.

 

Komisijos balsų procentas skaičiuojamas laikant, kad už visas konkurso dalyves atiduoti skaitytojų balsai sudaro 70 proc. galutinio įvertinimo, likusieji 30 proc. yra išdalinami atsižvelgiant į tai, kiek kuri dalyvė gavo komisijos balų.

 

Konkurso prizai

 

Komisijos vertinimo kriterijai

 

Daugiau informacijos apie konkursą – VersloSavaite.lt redaktorius Tautvydas Padgurskas, tel. 8 (606) 86383, el. paštu This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it

 

 

Pagrindiniai konkurso rėmėjai:

 

   

 

 

 

Rėmėjai:

 

                

                      

 

 

Biuro gražuolė 2012

  

reklama