Biuro gražuolė 2012 prizai

 

Specialūs prizai atiteks ir konkurso nugalėtojai bei įmonei, kurią ji atstovauja. Neliks nuskriaustos ir antros bei trečios vietos nugalėtojos, taip pat specialių nominacijų (geriausia nuotrauka, geriausiai išreikštas biuro stilius, SMS simpatija, „Facebook“ simpatija) laimėtojos.

 

Konkurso nugalėtojai atiteks 500 litų čekis, už kurį tinklalapyje LaisvalaikioDovanos.lt ji iš daugybės originalių pasiūlymų galės išsirinkti sau labiausiai patinkančią dovaną: nuo SPA savaitgalio dviems Druskininkuose iki akrobatinio skrydžio sklandytuvu. Pirmos vietos nugalėtojai taip pat įteiksime 500 litų vertės „Thal‘ion“ gaminių krepšelį pilnavertei kūno odos priežiūrai iš pirklys.lt!

 

Gražuolės atstovaujama įmonė iš organizatorių gaus 6000 litų vertės čekį reklamai portale VersloSavaite.lt ir radijo stotyje „Laisvoji banga“.

 

„ONE nuotykių parkas“ nugalėtojai ir įmonės, kurioje ji dirba, kolektyvui (iki 15 asm.) padovanos 2,5 val. teambuilding programą. Kvietimus apsilankyti pramogų ir išbandyti pramogas gaus ir antros bei trečios vietos laimėtojos. Nugalėtojai atiteks ir profesionalaus fotografo Dainiaus Kanapecko įsteigtas prizas – asmeninė fotosesija.

 

UAB „Saugaus darbo centras“ antros vietos laimėtojos įmonei įsteigė 500 lt vertės prizą – konsultacijų ir paslaugų darbo saugos srityje už šią sumą, taip pat DVD „Kaip suteikti pirmą pagalbą“.

 

Konkurso laureačių lauks ir kitų rėmėjų prizai: žurnalo „Biuro administravimas“ metinė prenumerata, įvaizdžio kūrėjos L. Čaplikienės specialūs prizai.

 

Atgal į konkurso skiltį

  

 

reklama

apklausa

Ar šią vasarą atostogavote?
 
Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama