VersloSavaite.lt   
2010 08 17, 17:56
„Biuro gražuolė 2010“: pirmieji balsavimo rezultatai!

Image
Konkurso dalyvė Lina Stašionytė
Pirmadienį prasidėjusiame balsavime už konkurso „Biuro gražuolė 2010“ dalyves išryškėjo pirmosios lyderės, tačiau padėtis dar gali keistis iš esmės, nes balsavimas vyks dar beveik dvi savaites.

 

Pirmąją ir antrąją balsavimo dienomis Verslosavaite.lt skaitytojai savo nuomonę reiškė gana aktyviai – iš viso už dalyves iki antradienio 17 val. balsavo daugiau kaip 2000 portalo lankytojų.

 

Pateikiame populiariausių dalyvių dešimtuką:

 

1. Lina Stašionytė, UAB „Samsonas“

2. Rima Aniulienė, UAB „Garsų pasaulis“

3. Joana Žilinskienė, UAB „Plungės kooperatinė prekyba“

4. Rūta Sirevičiūtė, UAB „SDG“

5. Indrė Svirskaitė, Druskininkų vandens parkas

6. Evelina Burneikytė, UAB „AIRV“ vertimų biuras 

7. Renata Sriubaitė, „TIKS langai“ (UAB „Aveplast“)

8. Inga Rimaitė, UAB „Jungtinė ekspedicija“

9. Renata Čaikauskienė, „TIKS langai“ (UAB „Aveplast“)

10. Inesa Kuleš, UAB „Servista ir Ko“

 

Balsuoti galite čia.

 

Primename, kad balsuoti galima už keletą patikusių dalyvių, tačiau už tą pačią dalyvę galima balsuoti tik vieną kartą per dieną.

 

Kviečiame komentaruose nuomonę apie „Biuro gražuolės“ konkurso dalyves išsakyti kultūringai ir tolerantiškai. Pačiam kultūringiausiam ir tolerantiškiausiam komentuotojui atiteks Armino Lydekos CD „Etiketas“.

 

Specialūs prizai atiteks ir konkurso nugalėtojai bei įmonei, kurią ji atstovauja. Neliks nuskriaustos ir antros bei trečios vietos nugalėtojos, taip pat specialių nominacijų (geriausia nuotrauka, geriausiai išreikštas biuro stilius) laimėtojos.

 

Konkurso nugalėtojai atiteks 1000 litų čekis, už kurį tinklalapyje LaisvalaikioDovanos.lt ji iš daugybės originalių pasiūlymų galės išsirinkti sau labiausiai patinkančią dovaną: nuo SPA savaitgalio dviems Druskininkuose iki akrobatinio skrydžio sklandytuvu.

 

Gražuolės atstovaujama įmonė iš organizatorių gaus 5500 litų vertės čekį reklamai portale Verslosavaite.lt ir radijo stotyje „Kauno fonas“.

 

„ONE nuotykių parkas“ nugalėtojai ir įmonės, kurioje ji dirba, kolektyvui padovanos (iki 20 asm.) kvietimus apsilankyti pramogų parke ir išbandyti pramogas. Antros vietos laimėtojai atitiks 5 pakvietimai, trečios – 2. Kvietimai atiteks ir nominacijų „Paslaptingiausia Biuro gražuolė“,  „Drąsiausia“, „Ekstremaliausia“, „Nuotykingiausia“ nugalėtojoms.

 

Nugalėtoja paaiškės susumavus portale balsavusių Verslosavaite.lt skaitytojų ir komisijos narių balsus. Komisiją sudarys praeitų metų konkurso nugalėtoja Tatjana Lipaj, įvaizdžio kūrėja L. Čaplikienė, fotomenininkas Jonas Petronis ir trys organizatorių atstovai. Komisijos skirti balai sudarys ne daugiau kaip 30 proc. galutinio įvertinimo.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: