Biuro gražuolė 2010

 

 

Rugpjūčio 2–29 dienomis Lietuvoje buvo rengiami kasmetiniai žaviausios biuro darbuotojos rinkimai – „Biuro gražuolė 2010“. Įmonių ir įstaigų biuruose dirbančios moterys rugpjūčio 2–15 dienomis galėjo siųsti savo nuotraukas konkurso organizatoriams.

 

ŽIŪRĖTI DALYVIŲ NUOTRAUKAS!

 

Susumavus balsavimo rezultatus konkurso nugalėtoja tapo projektų vadovė Rima Aniulienė, atstovaujanti UAB „Garsų pasaulis!

 

Galutiniai balsavimo rezultatai  Komisijos dešimtukas

 

Pirmosios savaitės balsavimo rezultatai

 

„Kaip rodo pastarųjų metų patirtis ir rezultatai, šis konkursas yra įdomus ir reikalingas žmonėms. Tokio pobūdžio konkursai ne tik praskaidrina įmonių kolektyvų nuotaikas, bet ir sustiprina vidinę jų komunikaciją. Tuo tarpu tiesiogiai nedalyvaujantiems, bet balsuojantiems žmonėms, tai smagus ir pilnas teigiamų emocijų vasariškas konkursas“, − teigia rinkimus organizuojančio verslo naujienų portalo Verslosavaite.lt vyr. redaktorius Tautvydas Padgurskas.

 

Itin nekokybiškos, vulgarios, visiškai nesuderinamos su konkurso idėja ar be savininkės sutikimo atsiųstos nuotraukos nebuvo priimamos. Didesnius šansus įveikti pirmąjį atrankos etapą turėjo nuotraukos, kuriose vyravo biuro stilius.

 

Balsavimo taisyklės

 

Rugpjūčio 16–29 dienomis vyko antrasis konkurso etapas – portalo lankytojų balsavimas įrašant savo el.pašto adresą ir telefonu. Su vienu el. pašto adresu galima balsuoti vieną kartą per parą.

 

Visi el. paštu siųsti balsai yra tikrinami ir jei pašto adresas neegzistuoja, yra nenaudojamas ar yra gaunamas atsakymas, kad iš šio pašto nėra balsuota, toks balsas neįskaitomas. Iš vieno kompiuterio IP skirtingais el. pašto adresais už vieną dalyvę buvo galima balsuoti ne daugiau kaip 10 kartų per parą.

 

Balsuoti mobiliuoju telefonu siunčiant SMS žinutes taip pat buvo galima ne daugiau kaip 10 kartų per parą už vieną dalyvę iš vieno telefono numerio.

 

Atkreipiame dėmesį, kad išaiškėjus nesąžiningo balsavimo atvejams, konkurso vertinimo komisija gali dalyvę, už kurią buvo taip balsuota, pašalinti iš konkurso.

 

 Balsų skaičiavimas

 

Nugalėtoja paaiškėjo susumavus portale balsavusių Verslosavaite.lt skaitytojų ir komisijos narių balsus. Komisiją sudarė praeitų metų konkurso nugalėtoja Tatjana Lipaj, įvaizdžio kūrėja Liubovė Čaplikienė, fotomenininkas Jonas Petronis ir trys organizatorių atstovai. Komisijos skirti balai sudaro ne daugiau kaip 30 proc. galutinio įvertinimo.

 

Komisijos balsų procentas skaičiuojamas laikant, kad už visas konkurso dalyves atiduoti skaitytojų balsai sudaro 70 proc. galutinio įvertinimo, likusieji 30 proc. yra išdalinami atsižvelgiant į tai, kiek kuri dalyvė gavo komisijos balų.

 

Konkurso prizai

 

Komisijos vertinimo kriterijai

 

Daugiau informacijos apie konkursą – Verslosavaite.lt vyr. redaktorius Tautvydas Padgurskas, tel. +370 606 86383, el. paštu This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it

 

 

Konkurso rėmėjai:

 

         

 

                    

 

                                                                      

                                                                    

„Biuro gražuolė 2009“

 

reklama

apklausa

Ar šią vasarą atostogavote?
 
Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama