iShop.lt   
2014 11 26, 11:10
„iPhone 6“ naujomis galimybėmis sužavėjo ir lietuvius

Image
Apple
Rugsėjo mėnesį pasirodžius „iPhone 6“ ir „iPhone 6 Plius“,  susidomėjimo banga neaplenkė ir Lietuvos. Nepriekaištingas dizainas, geresnės kokybės ekranas bei naujos funkcijos paskatino lietuvius iš rankų paleisti senus telefonus ir vietą užleisti naująjai „Apple“ produkcijai.

Nors ir esame įpratę, kad lietuviai pirkdami dažniausiai prioritetą teikia kainai, naujieji „iPhone 6” ir „iPhone 6 Plius“ laužo šiuos standartus ir tai nestebina. „Apžvelgus šio šeštos kartos telefono savybes ir funkcijas, toks pirkimų ipročių pokytis visai nešokiruoja“, - sako elektroninės parduotuvės „iShop“ vadovai.

reklama

Didesnis ir plonesnis

„iPhone 6“ ir „iPhone 6 Plius“ pateisino „Apple“ gerbėjų lūkesčius sulaukti telefono su didesniu ekranu: „iPhone 6” ekrano įstrižainė – beveik 12 cm, o „iPhone 6 Plius“ – beveik 14 cm. Įspudinga ir tai, kad padidėjus ekranui pats telefonas suplonėjo. Šeštosios kartos „iPhone“ yra patys ploniausi „Apple“ išleisti telefonai: „iPhone 6“ – 6,9 mm, o „iPhone 6 Plius“ – 7,1 mm.

Šeštosios kartos „iPhone“ turi „Retina HD“ ekranus, kurių raiška yra geresnė nei ankstesnių modelių: „iPhone 6“ rezoliucija yra 1334x750 taškų, o „iPhone 6 Plius“ – 1920x1080 taškų. „iPhone 5S“ – paskutiniojo gaminio prieš šeštosios kartos telefonus –  raiška siekė 1136 × 640 taškų. Verta atkreipti dėmesį, kad naujieji „iPhone“ turi platesnius žiūrėjimo kampus ir geresnį kontrasto santykį.

Per sekundę – 10 asmenukių

Naujieji „iPhone“ taip pat suteikia ir daugiau galimybių fotografuoti bei filmuoti mėgstantiems naudotojams.

Fotografuojant su šeštosios kartos telefonais galima aptikti veidus greičiau ir efektyviau nei senesniuose modeliuose, o priekinė kamera suteikia galimybę per sekundę padaryti 10 asmenukių.

Įspūdingiausias patobulinimas filmavime – galimybė filmuoti net 60 kadrų per sekundę greičiu.

Baterija veikia iki šešiolikos parų

Be šių „iPhone 6“ ir „iPhone 6 Plius“ savybių žavi ir naujųjų telefonų veikimo greitis. A8 ir M8 procesoriai apdoroja duomenis ketvirtadaliu greičiau nei ankstesni modeliai. Šeštosios kartos telefonai turi ir patobulintas baterijas, kurios „iPhone 6“ budėjimo rėžime leis veikti dešimt parų, o „iPhone 6 Plius“ – net šešiolika.

Tiek „iPhone 6“, tiek „iPhone 6 Plius“ galima įsigyti elektroninėje „Apple“ parduotuvėje „iShop“. „iShop“ siūlo ir trijų telefonų spalvų pasirinkimą – aukso, sidabro ir tamsiai pilką. Tuo pačiu parduotuvėje galima įsigyti ir telefonų priedus, aksesuarus – dėklus, automobilinius laikiklius ir kt.

Be šeštosios kartos „Apple“ telefonų, „iShop“ galima įsigyti ir ankstesnius telefonų modelius bei kitą „Apple“ produkciją.


Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: