VersloSavaite.lt   
2023 05 16, 10:07
Wiki.lt – nemokama mokesčių ir apskaitos enciklopedija

Image
Foto
Wiki.lt – pirmoji Lietuvoje nemokama mokesčių ir apskaitos enciklopedija. Šio projekto tikslas – vienoje vietoje pateikti atsakymus į klausimus, susijusius su mokesčiais, apskaita, darbo sauga bei verslo teise.

 

Kodėl projektas nemokamas? Nemokamą turinį dažniausiai perskaitys visi norintys, o ne tik tie, kurie gali už jį sumokėti. Projektui pasirinktas vikisvetainės (angl. wiki) formatas, kur turinį gali kurti lankytojai (geriausiai žinomas pavyzdys – Vikipedija). Kad enciklopedija sėkmingai augtų ir vystytųsi reikalinga entuziastų profesionalų bendruomenė, kuri dalinasi savo žiniomis ir įžvalgomis. Wiki.lt surinko savo srities aistruolius, kurie kuria kokybišką turinį taip padėdami žmonėms mokesčių ir apskaitos klausimais.

 

Informacija enciklopedijoje yra pateikiama pagal kategorijas, tad apskaitą vedantys asmenys, vadovai, finansų specialistai ir visi, kurie domisi ar yra atsakingi už įmonės finansų valdymą ir mokesčių apskaitymą greitai ras atsakymus į įvairius klausimus.

 

Turite sukaupę patirties apskaitos ir mokesčių srityje ir manote, kad atėjo laikas ja pasidalinti? Rašote savo blogą apskaitos ir mokesčių temomis? Norite gerinti apskaitos ekosistemą bei parodyti savo kompetencijas?  Kviečiame prisijungti prie Wiki.lt rašančių autorių bendruomenės!  Gausi tikslinė auditorija ne tik perskaitys Jūsų publikacijas, bet tokiu būdu šviesite visuomenę.

 

Kviečiame apsilankyti www.wiki.lt!   

 

Verslosavaite.lt